Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Новый документ page 0001

Тетяна Коломоєць (Яковенко)

Закінчила художньо - графічний факультет у 1996 році. Напрямок дипломної роботи – олійний станковий живопис. керівник Ірина Красюк.

Протягом 15 років була керівником Народного художнього колективу шоу-театру моди "Імідж"; комунального позашкільного навчального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Металургійного району Криворізької міської ради як керівник гуртка-методист.

У 2013 році увійшла до топ-15 найкращих дизайнерів-аматорів у конкурсі дизайнерів "Україна має талант"  Має 40 публікацій на освітянських сайтах  "Всеосвіта" та "На Урок". Є авторм посібника "Дизайн одягу. Колористика у одязі" для керівників гуртків позашкільних навчальних закладів творчих об';єднань театрів моди (2015 р.), який увійшов до електронного каталогу обласної виставки-конкурсу "Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини".

У 2022 році стала директором Центру дитячої та юнацької творчості Металургійного району Кривого Рогу, а також продовжує працювати з дітьми в "Студії креативного дизайну".  Має почесні грамоти та подяки від Міністерства культури України та обласного Департаменту освіти і науки.

У 2022 році стала лідером у обласній виставці - конкурсі "Професійний розвиток педагога. Новітні методики викладання".

21804
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша