Хочемо поділитися враженнями про особливості навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта». Сьогодні студенство має можливості вивчати цікаві фахові дисципліни в інших вузах, тобто, ми можемо навчатися у нашому університеті та паралельно у іншому. Для цього розроблені і функціонують правила зовнішньої (навчання за кордоном) та внутрішньої (навчання в університетах України) академічної мобільності.
Ми реалізуємо таку можливість у Криворізькому державному педагогічному університеті. Навчання розпочалось у лютому і ми у дистанційному форматі вивчаємо дисципліну, що професійно зацікавила нас - «Виховання дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами».
Спочатку ми хвилювалися, але з початком занять, цікаве викладання, спілкування з привітними, щирими, позитивними викладачкою Древняк Ладою Петрівною і студентами – зробили навчання цікамим і комфортним!
Після лекційного блоку, розпочалися семінари і лабораторні заняття, де ми виконуємо складні, проте цікаві завдання індивідуальної й самостійної роботи, виступаємо публічно, використовуючи підготовлені мультимедійні презентації. Слухаємо міні-доповіді інших, аналізуємо їх, дискутуємо. Заняття проходять непомітно, оскільки цікаво поглиблювати власні фахові компетентності у спільній творчій взаємодії на основі освітньої стратегії «Навчаючи - вчуся».
Звертаємось за порадами щодо цікавих форм взаємодії до викладачів кафедри дошкільної освіти нашого Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Та дякуємо за запропоновану можливість долучитись до програми внутрішньої академічної мобільності студентів!
Викладачам Криворізького державного педагогічного університету ми дякуємо за співпрацю, за можливості додаткового навчання, за професійність і досвід, за можливість отримати нові знання!
Магістранти спеціальності «Дошкільна освіта» НДУ імені Миколи Гоголя
Катерина Личак, Марія Полікарпова.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 548
- Автор: Lana
- Перегляди: 934
Підведення підсумків міського творчого конкурсу
на педагогічну тематику для учнів 10-11 класів
«Мій професійний вибір»,
організатори кафедра дошкільної освіти КДПУ
та «Інноваційний методичний центр» м. Кривого Рогу.
25 квітня 2017 року у конференц-залі головного корпусу КДПУ відбулося підведення підсумків міського творчого конкурсу серед учнів 10-11 класів на педагогічну тематику «Мій професійний вибір».
Конкурс проводився з метою сприяння розвитку творчої молоді, профорієнтаційної спрямованості та відповідального вибору майбутньої професії учнів старших класів. Організаторами конкурсу виступили КЗ «Інноваційно-методичний центр», кафедра дошкільної освіти КДПУ. У конкурсі прийняли участь 11 шкіл міста.
З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи КДПУ, д. пед. н., професор Гаманюк В.А., методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Кольчиба Г.М., завідувач кафедри дошкільної освіти, д. пед. н. Ковшар О.В., заступник декана факультету дошкільної і технологічної освіти та член журі творчого конкурсу «Мій професійний вибір», к. пед. н., доцент Кондратенко Р.В. Перед учасниками творчого конкурсу виступила голова студентської ради КДПУ, студентка 4 курсу факультету дошкільної і технологічної освіти Ляшенко Єва та переможниця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності «Дошкільна освіта» у 2016 році, студентка 5 курсу Богославська Яна.
За рішенням журі учні - переможці творчого конкурсу «Мій професійний вибір», вчителі, які підготували учасників та директори шкіл були нагороджені почесними грамотами та пам’ятними подарунками.
Перше місце зайняв Пунтус Владислав – учень КЗШ № 17. Друге місце поділили між собою Горова Поліна (учениця КЗШ № 118), Полудень Валерія (учениця КЗШ № 45), Городецька Ганна (учениця КЗШ № 21). Третє місце отримала Мороз Вікторія (учениця КЗШ № 69), та Осадчий Павло (учень КЗШ № 36).
Інші учасники були нагороджені грамотами та подарунками в номінаціях «Мамина мудрість», «Спогади дитинства», «Серце віддаю дітям», «Освіта й сучасність», «Щасливе дитинство» та ін.
Зустріч проходила в теплій, дружній, творчій атмосфері. Всі учасники конкурсу висловили подяку викладачам кафедри дошкільної освіти за організацію творчого конкурсу, а методист «Інноваційно-методичного центру» Кольчиба Г.М. висловила пропозицію про щорічне проведення такого заходу.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 822