Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Відповідно до п. 3.1. Положення про присудження ступеня доктора філософії у Криворізькому державному педагогічному університеті, задля публічної презентації здобувачем ступеня доктора філософії наукових результатів дисертації 18 жовтня 2023 року, о 15.00, в дистанційному форматі було проведено засідання кафедри інформатики та прикладної математики, на якому заслухали аспірантку спеціальності 015 Професійна освіта (Цифрові технології) Пилипенко Ольгу Сергіївну. Науковий керівник Ольги Сергіївни - к. пед. н., доцент, доцент кафедри математики та методики її навчання Крамаренко Тетяна Григорівна.

2     3

4  5

6  7

Після вичерпного виступу Ольги Сергіївни усі присутні мали можливість задавати їй уточнюючі питання, на які здобувачка впевнено давала відповіді. Окрім членів кафедри на засіданні були присутні аспіранти Криворізького державного педагогічного університету, які виявили неабиякий інтерес до роботи колеги, та фахівці за тематикою дослідження здобувача, які не є членами кафедри:

1. КИСЛОВА Марія Алімівна, кандидат педагогічних наук, викладач-методист, викладач Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету»;

2. РАШЕВСЬКА Наталя Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, вчитель вищої категорії, вчитель математики КЗО «Криворізький ліцей «КОЛІЯ» Дніпропетровської обласної ради»;

3. ХАРАДЖЯН Наталя Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання;

4. ЛАВРЕНТЬЄВА Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Кожен із запрошених фахівців висловили свою точку зору щодо роботи, не зважаючи на деякі рекомендації, робота О. С. Пилипенко була оцінена позитивно.
Далі виступили експерти, які підготували висновок на основі попереднього ознайомлення з матеріалами дисертації:

ЛОВ’ЯНОВА Ірина Василівна, доктор педагогічних наук, професор;

СЕМЕРІКОВ Сергій Олексійович, доктор педагогічних наук, професор.

7  9

Наприкінці засідання члени кафедри інформатики та прикладної математики одноголосно ухвалили рішення щодо обговореної дисертації ПИЛИПЕНКО Ольги Сергіївни «Формування STEM-компетентностей студентів закладів фахової передвищої освіти у навчанні математики» -  на підставі представлених рецензій та за результатами обговорення рекомендувати дисертацію до захисту.

Бажаємо Ользі Сергіївні натхнення у доопрацюванні дисертації згідно рекомендацій та успішного захисту!

Липень 2024