Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Аспіранти 2-го року навчання завершили курс «Менеджмент наукової та інноваційної діяльності» - викладач професор Алла Лобанова захистом своїх інноваційних проєктів.

Курс «Менеджмент наукової та інноваційної діяльності» побудований таким чином, що у першому семестрі аспіранти розробляли проєкти грантових заявок відповідно до тематики своїх дисертаційних досліджень, а у другому семестрі – інноваційні проєкти, проблематика яких корелює з суспільною цінністю результатів їх майбутніх дисертацій.

Аспіранти розробили і презентували і успішно захистили свої інноваційні проєкти.

2 3

Корнієнко Сергій -«Цифровий театр “Зірочки”,

Бондар Олексій- «Консалтингова фірма «Зелена ініціатива»

4 5

Загородько Павло-«Сервіс для навчання програмуванню спеціалістів з інформаційних технологій»,

Кравченко Юлія - «Видавництво "Літературна містика"»

6 7

Чарієва Ольга -«Psy-Health – центр надання психологічних послуг у місті Кривий Ріг»,

Чижик Дмитро - «Науково-популярний онлайн-журнал «Домашня академія».

Андрейчик Богдан- «Культурно-освітній центр мистецької творчості;

Бондаренко Владислав - «Вироблення дронів військового призначення на підприємстві»,

Леонов Максим- «Центр Правової Допомоги Онлайн»;

Леонова Аксінія- Центр «Відновлення»;

Негуляєва Алла -«Освітній центр для вивчення англійської мови «Noproblem English!»;

Тронько Світлана - Центр «Серце волонтера на допомогу»;

Шепелєв Дмитро - Центр «EduDesign Innovations»»

Варто зазначити, що сфера інноваційних проєктів є широкою і стосується соціально-психологічних, економічних, правових, освітніх та інших напрямків життєдіяльності українського суспільства в умовах російсько-української війни. Результати роботи аспірантів над інноваційними проєктами засвідчили, що усі вони достатньою мірою володіють науковими підходами до обґрунтування теоретико-методологічних засад, уміло використовують інформаційні технології до розробки реклами проєкту та кінцевого продукту, здатні розрахувати економічну і соціальну ефективність, шанси і ризики проектів.

Сподіваємося, що свої інноваційні ідеї аспіранти обов’язково використають у своїй майбутній професійній діяльності.

Вересень 2024