Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

InCollage 2023

12 грудня 2023 на кафедрі німецької мови  і літератури з методикою викладання пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів другого року навчання.

До захисту свої дослідження представили: Караученко Поліна  Ігорівна (наук. керівник – канд. пед. наук, доц. В. А. Карпюк), Стеценко Альона Ігорівна (наук. керівник – канд. філол. наук, доцент Г.М. Мельничук), Бочаєв Микола Андрійович (наук. керівник – канд. пед. наук, доц. В. О. Устінова), Діхтяр Анна Олександрівна та Кривонос Дарина Сергіївна (наук. керівник – канд. пед. наук, ст. викл. Н. В. Хорошилова). На захисті кваліфікаційних робіт були присутні наукові керівники та інші викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, а також представники деканату.

Наукові роботи магістрів були присвячені цікавим темам, таким як: структурно-функціональні особливості молодіжного сленгу в сучасному німецькомовному медіа просторі; учнівський соціолект як засіб формування соціолінгвістичної та лексичної компетентностей учнів профільної школи; формування граматичної компетентності учнів основної школи на матеріалі складних іменників німецької мови; використання німецьких приказок та прислів’їв для формування умінь і навичок монологічного мовлення, та інші.

Під  час захисту студенти виглядали впевнено, свої доповіді супроводжували презентаціями, відповідали на питання. З текстом наукових робіт можна ознайомитися в репозитарії. Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності!!!

Липень 2024