Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Не дивлячись на обставини, вітчизняні соціологи традиційно на початку квітня збираються на засідання Якубинської наукової сесії, що організовується соціологічним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, для обговорення нагальних проблем суспільного буття. Цьогоріч ХVІІІ міжнародна науково-практична конференція «Мова війни: академічний, медійний, мистецький та повсякденний дискурси» об’єднала науковців з Польщі, Канади та різних регіонів України.

Конф.1 Конф.2

Участь в роботі конференції взяли й викладачі кафедри соціології та масових комунікацій, представивши за засіданнях секцій наступні доповіді:

Алла Лобанова, Дар’я Славіна «Соціальне менторство в умовах російсько-української війни»;

image 1236502913

Людмила Калашнікова «Соціальні ризики сучасного українського суспільства: соціологічні візії»;

Конф.5 Конф.6

Олена Приходько «Інформаційна безпека в умовах війни».

Конф.4 Конф.3

Детально з усіма матеріалами конференції (програмою, відеозаписами пленарного й секційних засідань) можна ознайомитися на офіційних сайтах факультету соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Соціологічної асоціації України.

Конф.7 Конф.8 Конф.9

Попри чисельні обстріли протягом більш ніж 770 днів мужньо тримається незламний Харків … Каразінці продовжують працювати, навчати й навчатися, проводити дослідження, організовувати наукові заходи! Ми з Вами! Тримаймося! Віримо! Переможемо!

Вересень 2024