Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

7 березня п. р. студенти-соціологи 2-4-х курсів, викладачі та аспіранти кафедри соціології та масових комунікацій взяли участь у черговому засіданні студентського наукового гуртка «SocioHUB».

Хаб 4

Під час онлайн-зустрічі на платформі Zoom було обговорено можливості та перспективи участі в конкурсах й науково-практичних конференціях.

Хаб 3

Зокрема, студенти мали змогу ознайомитися з умовами проведення конкурсу мініпрoєктів «Медіаосвіта воєнного часу: нові виклики, ресурси та авдиторії», Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» та висловити свою думку щодо індивідуальної й колективної участі в них.

Хаб 2

Також учасники зустрічі мали змогу оцінили переваги створення єдиного переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених, що доступний на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Хаб 0     Хаб 1

На думку студентів та аспірантів, такий формат подання інформації про заплановані конференції суттєво спрошує пошук для усіх бажаючих взяти участь в їх роботі.

Серпень 2024