05 січня 2024 року вже традиційно на факультеті географії туризму а історії було проведено п'ятничний вайб, метою якого є знайомство учнів зі спеціальностями факультету. Цього разу - для учнів 9-х класів Криворізької гімназії 124.
Під час соціологічного вайбу разом з викладачами кафедри соціології та масових комунікацій Ірини Грабовець і Олени Приходько дев'ятикласники занурилися у професію соціожурналіста: ознайомилися зі статистикою та особливостями її презентації, розрізняли факти та фейки, візуалізували власний емоційний контент
За 20 хвилин, відведених на соціологічну локацію, учні спробували себе у професії журналіста, редактора і маркетолога, а також з'ясували для себе, чим займаються соціологи. Вважаємо такі зустрічі корисними для майбутніх абітурієнтів.