Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Рівень вищої освіти: другий (магістерський) рівень

Ступінь вищої освіти: магістр

Галузь знань: 01 Освіта/Педагогіка

Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки

Освітня програма: Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю

Форма навчання: денна/заочна

Рекомендований перелік тем кваліфікаційних (магістерських) робіт на 2023-2024 н.р.

Василюк Т. Г.

1. Особливості соціальної адаптації іноземних студентів в умовах закладу вищої освіти.

2. Соціально-педагогічний вплив на адаптацію учнів, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Вплив інклюзивної освіти на соціальну інтеграцію дітей з особливими освітніми потребами.

4. Етнічна та культурна гетерогенність як фактор, що впливає на соціально-педагогічну діяльність закладу вищої освіти.

5. Роль молодіжного працівника у реалізації державної освітньої політики України.

6. Вплив пандемії COVID-19 на освітній процес у закладі освіти.

7. Вплив технологій на навчання та розвиток цифрових компетенцій учнів та вчителів.

8. Дослідження ролі освіти у формуванні глобальної громадянської свідомості та відповідальності.

9. Педагогічні умови досягнення соціальної справедливості в освіті.

10. Соціально-педагогічні умови формування емоційного і соціального інтелекту учнів.

11. Освіта вимушених переселенців з України в Польщі.

Размолодчикова І. В.

1. Соціокультурна діяльність у сфері формування здоров’язберігаючої компетентності в освітньому середовищі.

2. Ігрові методики в соціально-педагогічній діяльності з клієнтами психологічної служби закладу освіти.

3. Особливості роботи соціального педагога з «дітьми вулиці».

4. Формування соціоекологічної культури здобувачів освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.

5. Зміст, форми та специфіка організації волонтерської діяльності в сучасних умовах.

6. Вулична соціально-педагогічна діяльність в умовах промислового міста.

7. Проблема адикцій в освітньому середовищі.

8. Етичні норми медіації у роботі  представника соціально-педагогічної сфери.

9. Особливості міграції здобувачів освіти як педагогічна проблема.

Шимко І. М.

1. Соціально-педагогічні умови формування дозвільно-оздоровчої культури молоді.

2. Соціалізація дітей і молоді в сучасних соціокультурних умовах.

3. Мистецтво як соціально-педагогічний чинник соціального виховання молоді.

4. Соціально-педагогічні особливості роботи з групами ризику в закладах освіти.

5. Соціально-педагогічні умови формування ціннісних орієнтацій молоді.

6. Соціально-педагогічні технології допомоги дітям і молоді під час війни.

7. Соціально-педагогічна компетентність в профорієнтаційній роботі з сучасною молоддю.

Лисоконь І. О.

1. Особливості формування інженерно-інформаційної компетентності соціального педагога в закладі освіти.

2. Організація управління психологічної службою закладу вищої освіти.

3. Зміст, форми та методи організаційного управління соціально-молодіжною роботою закладу освіти.

4. Особливості підготовки соціально-педагогічних кадрів до викладання здоров'язберігаючих дисциплін.

Липень 2024