Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський) рівень

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Галузь знань: 23 Соціальна робота

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Форма навчання: денна/заочна

Рекомендований перелік тем курсових робіт з теорії та технології соціально-педагогічної роботи на 2023-2024 н.р.

Шимко І. М.

1. Соціалізація особистості девіантного підлітка за допомогою соціально-педагогічних технологій.

2. Технології соціально-педагогічної діяльності з дітьми які зазнали насилля.

3. Соціально-педагогічні технології щодо попередження негативного впливу Інтернет-мережі.

4. Профілактика і корекція девіантної поведінки підлітків за допомогою соціально-педагогічних технологій.

5. Теорія і практика використання технологій всоціально-педагогічній роботі з дитячими і молодіжними організаціями.

6. Особливості використання гри у корекційній роботі соціального педагога.

7. Тренінг, як інноваційна форма соціально-педагогічної роботи.

8. Соціально-педагогічні технології у формуванні здорового способу життя підлітків.

9. Особливості арт-практик в роботі соціального педагога закладів освіти.

10. Особливості тренінгової роботи соціального педагога щодо соціалізації молоді в умовах воєного часу.

Василюк Т. Г.

1. Технології соціально-педагогічної роботи з безпритульними людьми в промисловому місті.

2. Соціальна реабілітація ветеранів війни.

3. Технології соціально-педагогічної роботи: теоретичний аспект.

4. Особливості соціально-педагогічної роботи з учнівською молоддю в умовах віртуального простору.

5. Соціально-педагогічна робота із внутрішньо переміщеними особами на засадах аксіологічного підходу.

6. Профорієнтація як соціально-педагогічна технологія.

7. Організація соціальної інклюзії студентів закладу вищої освіти.

8. Кейс-метод як технологія соціальної роботи.

9. Соціально-педагогічні умови інтеграції в освітній простір дітей, постраждалих від війни.

10. Інноваційні технології надання соціально-педагогічних послуг здобувачам освіти.

Размолодчикова І. В.

1. Технології соціально-виховної роботи з молоддю як підготовка до сімейного життя.

2. Технології соціально-педагогічної роботи в дитячих будинках сімейного типу.

3. Технології соціальної роботи з людьми, що мають функціональні обмеження.

4. Технології соціальної роботи з дітьми вулиці.

5. Технології соціальної роботи з обдарованими дітьми.

6. Технології соціально-правового захисту клієнтів.

7. Технології соціально-педагогічної роботи: сутність та специфіка.

8.Технології застосування словесних групових форм роботи в соціально-педагогічній діяльності.
Лисоконь І. О.

1. Соціально-педагогічні технології роботи з молодіжними субкультурами.

2. Психосоціальні технології роботи з внутрішньопереміщеним особами в умовах воєнних конфліктів.

3. Технології вирішення конфліктів в умовах освітнього середовища вишу.

4. Технології соціального виховання студентства в умовах євроінтеграції.

5. Соціальна діагностика конфліктів у підлітковому віці та способи їх подолання.

6. Організація державних та неурядових соціальних рекламно-інформаційних кампаній.

7. Інструментарій діяльності соціального педагога у пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти.

8. Технології формування безпечної поведінки молодших школярів в Інтернет-мережі.

9. Технології соціально-педагогічної роботи з розвитку особистісного потенціалу здобувачів освіти.

10. Інформаційні технології роботі у соціального педагога в закладах професійно-технічної освіти.

Липень 2024