Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет
Виконання кваліфікаційної роботи є обов'язковою складовою підготовки магістрів за спеціальністю Середня освіта(Хімія). З року в рік студенти магістратури виконують свої перші справжні наукові дослідження, що є показником їх зрілості та готовності до роботи за фахом.
Тематика робіт надзвичайно різна: більшість робіт мають методичний характер, хоча зустрічаються і більш "хімічні"; є роботи теоретичного плану і багато таких, що мають практичний, прикладний напрям. Додткова спеціальність Середня освіта(Інформатика) часто допомагає студентам виконувати роботи, активно використовуючи та розробляючи або модернізуючи наявні освітні інформаційно-комунікаційні технології.
З усім різноманіттям тем кваліфікаційних робіт магістрантів-хіміків ви можете ознайомитись у репозитарії. У цьому ж матеріалі ми хочемо виокремити ті наробки і знахідки молодих науковців, які будуть цікавими і вчителям хімії, і молодшим поколінням студентів-хіміків, і учням. Тим більше, що цього року під час захисту кваліфікаційних робіт, таких надбань було досить таки багато.
Отже, добірка найбільш цікавих методичних розробок від випускників магістратури КДПУ спеціальності Середня освіта (Хімія):
Липень 2024