Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

17 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, помічник ректора з перспективного розвитку, начальник загального відділу та начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти. Під час наради обговорено питання оптимізації структурних підрозділів університету.

10 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, завідувачі кафедр (ботаніки та екології, зоології та методики навчання біології, хімії та методики її навчання, соціальної педагогіки і соціальної роботи, загальної та вікової психології). Під час наради обговорено оптимізацію структури університету.

03 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються в закладах вищої освіти, та надання їм академічної відпустки.

27 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету та начальник відділу кадрів. Під час наради обговорено стан готовності до друку документів про вищу освіту випускників бакалаврату.

20 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету та відповідальний секретар приймальної комісії. Під час наради обговорено результати реєстрації випускників бакалаврату на ЄВІ та ЄФВВ.

14 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено питання проведення семестрових екзаменів та атестації в дистанційному синхронному режимі для окремих здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

03 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при керівництві університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Тема наради «Обговорення оперативних питань».

29 квітня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено стан готовності факультетів до літньої заліково-екзаменаційної сесії.

22 квітня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено питання проведення міських заходів до Дня науки в Україні, а також організації літньої заліково-екзаменаційної сесії та атестації здобувачів вищої освіти.

15 квітня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено питання постакредитаційного моніторингу освітніх програм в університеті.

Червень 2024