Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

До нормативних компонентів освітньо-професійної програми "Історія та суспільствознавчі дисципліни" підготовки фахівців другого (магістреського) рівня належить дисципліна "Європейська та Євроатлантична інтеграція України". Її кращому засвоєнню сприяє онлайн курс на платформі Прометеус "Перемовини про вступ України до ЄС".

Курс складається з 4 модулів, які успішно опанували магістранти-історики

MyCollages1

MyCollages22

Модуль 1. Європейська інтеграція – цілі та еволюція

Студенти дізналися про історичні передумови утворення Європейського Союзу; розвиток Європейського Союзу на прикладі основних договорів; інституційну організацію Європейського Союзу; джерела права Європейського Союзу  та правові акти ЄС.

Модуль 2. Європейська інтеграція України.

Основна мета - дослідити, як розвивалися відносини ЄС та України; які реформи має здійснити Україна, щоб стати членом Європейського Союзу; яку роль грає держава у переговорному процесі вступу країни до ЄС; як формуються групи перемовників. та навчаться розуміти, у чому полягає баланс між прийняттям правил ЄС та збереженням та захистом власних національних інтересів.

19.06 ЄС1

19.06 ЄС2

19.06 ЄС3

Модуль 3 Адаптація Українського законодавства до норм ЄС