Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

26 березня 2024 р. відбулося чергове засідання оновленої робочої групи освітньої програми «Географія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  у складі: Олена Лакомова – кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання (керівник групи, гарант освітньої програми), Олена Ганчук – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, Ірина Варфоломєєва – старший викладач кафедри географії та методики її навчання, Тетяна Карпенко – доктор філософії з галузі «Науки про Землю», старший викладач кафедри географії та методики її навчання, Арсеній Гогерчак  – студент ІІІ курсу спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія).

Робоча група 27.03

Під час засідання обговорено низку питань, зокрема, такі, як-от:

• схарактеризували особливості освітньо-професійної програми «Географія», проаналізували цілі ОПП на відповідність місії та стратегії університету;
  • розглянули відповідність цілей та програмних результатів навчання ОПП тенденціям розвитку спеціальності та ринку праці;
  • обговорили зміст проєкту освітньої програми «Географія»;
  • проаналізували логіку викладання нормативних та вибіркових освітніх компонентів, внесених в навчальний план підготовки бакалаврів.

Перспективи подальших засідань робоча група вбачає в обговоренні зі стейкхолдерами сильних і слабких сторін ОПП «Географія».

Травень 2024