Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Сучасна спеціальність у рідному місті!

Мрієш стати зіркою телеекранів? Любиш та вмієш писати? Приваблює цікавий світ журналістики та реклами?Тоді тобі до Криворізького державного педагогічного університету !

Наразі вищий заклад освіти запрошує ініціативну, творчу, прогресивну молодь до навчання на освітній програмі «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами».

В університеті на тебе очікує різноманітне та насичене студентське життя, навчання з науковцями і професіоналами-практиками, міжнародні програми обміну, проходження практики у місцевих ЗМІ, прес-центрах, рекламних агенціях та відділах зв’язків з громадськістю. Найкращі - отримають можливість подальшого працевлаштування.

Тебе ніщо не має зупиняти, навіть, якщо ти з іншого міста чи села. Для цього при закладі є гуртожиток. Тож не прогав свій шанс на перспективну освіту у одному з найкращих універів Кривбасу!

Нашій країні потрібні кваліфіковані соціожурналісти, медійники, рекламісти та фахівці зі зв’язків з громадськістю. Тримайте інформаційний фронт! Шануйте своє! Будуйте майбутнє рідного краю!

Липень 2024