Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

26 вересня 2023 року відбулося чергове засідання робочої групи ОНП "Методика навчання іноземних мов" спеціальності 014 Середня освіта, де розглядалися декілька питань, серед яких;

1) Проведення постакредитаційного моніторингу освітньо-наукової програми редакції 2021 року;

2) Затвердження складу робочої групи для розробки нової редакції ОНП;

3) Аналіз ефективності роботи аспірантури за спецальністю (ОНП "Методика навчання іноземних мов").

На засіданні робочої групи були присутні: гарант ОНП - Гаманюк В.А., члени робочої групи: Бакум З.П., Каневська О.Б., Пальчикова О.О., Соловйова Н.Д., здобувач освіти Негуляєва А.О., випускники ОНП Білозір О.С. та Гостра К.В., в.о.завідувача кафедрою Карпюк В.А..

За результатами засіданння було сплановано низку заходів постакредитаційного моніторингу, обговорено кандидатури і затверджено склад робочої групи для розробки нової редакції освітньо-наукової програми: гарант ОНП - Гаманюк В.А., члени робочої групи: Бакум З.П., Білозір О.С., Пальчикова О.О., Негуляєва О.О. (здобувачка) та Полякова В.Я. (роботодавець, головний спеціаліст департаменту  освіти і науки виконкому Криворізької міської ради).

Аналіз результатів випуску здобувачів на ОНП від початку роботи аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта у 2017 році по 2023 рік свідчить про її ефективність. За цей період були відраховані з аспірантури четверо здобувачів, троє - із захистом дисертації і присвоєння ступеня доктора філософії у встановлений законодавством термін. Одна здобувачка поза аспірантурою продовжує навчання, двоє відраховані за власним бажанням.

Учасники засідання обговорили перспективи набору у 2023 році й розподілили завдання на наступний навчальний рік.

Червень 2024