Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти, установ взяти участь у програмі підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк».

Запрошуємо вас на програму підвищення кваліфікації «Боротьба з корупцією: виклики сьогодення».

Програма  спрямована на професійний розвиток педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників в частині реалізації антикорупційної політики держави.

Обсяг програми:  1 кредит ЄКТС (30 годин)

Чи замислювались ви над тим, яку роль відіграє свобода вираження поглядів у демократичному суспільстві? Яке місце належить навичкам медіаграмотності в системі громадянської освіти і як їм навчити? Чому свобода медіа є неодмінним фактором верховенства права та протидії корупції? Який інструментарій у сфері свободи вираження поглядів для громадянського суспільства і освітнього середовища пропонує доробок Європейського Союзу? Якими є стандарти академічної свободи у Європейському освітньому просторі? Як їх використовувати у викладацькій діяльності?

Якщо ці питання актуальні для вас, то долучайтеся до навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу», яка реалізується Центром розвитку кадрового потенціалу СумДУ в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації» (101127062) за підтримки Виконавчого агентства ЄС з освіти і культури (ЕАСЕА).

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного онлайн-семінару
«ОБДАРОВАНІСТЬ: МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ», 23 травня 2024 року

Тематика заходу:
- сучасні тенденції в ідентифікації обдарованості
- діагностика чинників розвитку обдарованої особистості в умовах воєнного стану
- інформаційно-комунікаційні технології в діагностиці та моніторингу розвитку обдарованої особистості
- практика реалізації технологій розвитку обдарованості дітей та молоді

З метою набуття сучасного досвіду щодо формування і реалізації змісту навчання, цифрової, управлінської, комунікаційної, медійної компететностей викладачів Науково-методичний центр ВФПО пропонує підвищення кваліфікації EDUCATION QUEST (ОСВІТНІЙ КВЕСТ).

Квест складається з таких розділів:
• штучний інтелект;
• медіаграмотність;
• освіта впродовж життя;
• емоційний інтелект;
• кліматичні зміни;
• сталий розвиток;
• ментальне здоров’я;
• цифрові інструменти в освіті.

Детальна інформація

Доброго дня, шановні Пані та Панове!

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: "Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи".

Дати проведення: 4 березня - 12 квітня 2024 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково- дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152

Шановні колеги!

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти взяти участь у програмі підвищення кваліфікації «Організація наукової роботи у навчальному закладі».

Період проведення: 05.02-09.02.2024 р.

Форма участі: дистанційна (Google Meet).

Загальний обсяг: 30 годин (10 аудиторних годин).

Детальна інформація у прикріпленому файлі.

Попри складні умови воєнного часу Сумський державний університет активно здійснює освітній процес у тому числі і підвищення кваліфікації викладачів. Запрошуємо на навчання за програмою підвищення кваліфікації «Змішане навчання: виклики сьогодення».

Сумський державний університет pапрошує на навчання

за програмою підвищення кваліфікації «Запобігання та протидія булінгу у закладах освіти: нові реалії воєнного стану»

Шановні колеги!

Травень 2024