Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

На факультеті педагогічної освіти 25 вересня 2024 року відбулася звітна конференція студентської ради, під час якої підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили плани на майбутнє. На заході були присутні представники студентського активу, студенти, викладачі та адміністрація факультету.

Голова студентської ради прозвітував про досягнення, зокрема про організацію культурних, наукових та благодійних заходів, які об'єднали студентську спільноту. Було також обговорено нові ініціативи та напрями роботи, що включають активне залучення студентів до волонтерських та соціальних проектів, розвиток наукової діяльності та покращення комунікації між студентами і керівництвом факультету.

звіт студради 1    звіт студради 2

Конференція завершилася активною дискусією, під час якої учасники обговорили актуальні питання студентського життя та висловили свої пропозиції щодо подальшої діяльності ради. Учасники наголосили на важливості співпраці, підтримки ініціатив та активної участі кожного студента у житті факультету.

звіт студради 3   звіт студради 6

Звітна конференція стала важливою подією, яка підкреслила відкритість та готовність до змін на факультеті педагогічної освіти.

звіт студради5   звіт студради 7

Жовтень 2024