Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Бюджет привіт 2

Протягом липня вступники з усієї країни подавали свої заяви на вступ до закладів вищої освіти. І ми раді повідомити, що у серпні наша університетська родина поповнилася новими студентами, які успішно вступили на бюджетні місця до Криворізького педагогічного!

Бюджет привіт 1

Цього року університет запропонував абітурієнтам 460 бюджетних місць на денну та заочну форми здобуття освіти. Вступники мали можливість обрати спеціальність до душі серед широкого спектра освітніх програм, запропонованих вісьмома факультетами нашого закладу. Це дозволило кожному знайти свій шлях у світі знань та розпочати навчання на омріяній спеціальності.

Попри це, приймання документів на контрактну форму здобуття освіти ще триває. Якщо ви бажаєте вступити до нашого університету, у вас є можливість подати документи до кінця серпня. Зарахування на контрактні місця відбуватиметься не пізніше 30 серпня 2024 року.

Бюджет привіт 3

Щиро вітаємо нових студентів зі вступом на бюджет! Ви зробили важливий крок на шляху до своєї майбутньої професії та стали частиною нашої університетської спільноти. Попереду на вас чекають цікаві лекції, практичні заняття, нові знайомства та яскраве студентське життя.

Ласкаво просимо до Криворізького педагогічного університету!

Серпень 2024