Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Охорона навколишнього природного середовища – це система державних, суспільних та міжнародних заходів, які забезпечують раціональне використання, відновлення, примноження та збереження природних ресурсів від руйнування, забруднення та виснаження. 

image015

22551

15 травня групою ГОЕ-19 (куратор старший викладач кафедри географії та методики її навчання Варфоломєєва І. М) було проведено годину спілкування до всеукраїнського Дня вишиванки «Чарівна краса та символізм української вишиванки».

image013

22549

Йшла війна степами, та й до білих хат.

А у журавлихи двоє журавлят.

П' є журавка воду — крилоньки згорта,

Журавель напитись та й не приліта.

 

В академічній групі ГОЕ-21 (куратор – доцент кафедри географії та методики її навчання Лакомова О.Й.) відбулась година-реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Йшла війна степами аж до білих хат…».

image014

22550

Студенти групи ГТ-22 (куратор доцент кафедри географії та методики її навчання Ярков С. В.) відсвяткували День Європи інтелектуальною грою «Європейський калейдоскоп».

image5

22545

Студенти академічної групи ГТ-22 провели годину спілкування до Всесвітнього Дня Землі, який щорічно відзначається 22 квітня.

1

22075

З першого дня повномасштабного вторгнення мільйони українців об’єдналися та стали на захист своєї країни. Вагомий внесок у перемогу України роблять волонтери, які щодня допомагають тим, хто цього потребує. Під час війни все залежить від нас, від кожного українця.

22072

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця, вшановують добровольців – людей, які в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Особливо важливо пам'ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні.

21765

Цього річ українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

На тлі цих подій,на факультеті географії туризму та історії, 03.11.2021 куратором групи ГОЕ-18, Мантуленко С.В. була проведена інформаційна година на тему: «Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишина».

день відповідальності1

Цей захід,про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків.

В колі студентів групи ГОЕ-18, викладачів Мантуленко С.В., Карпенко Т.А., декана факультету Яркова С.В., відбулося знайомство та вшановано пам’ять, видатного Українця Богдана Дмитровича Гаврилишина, автора Декларації відповідальності людини.

17353

На факультеті географії, туризму та історії  відбулась урочиста подія.

Посвята студентів в першокурсники в академічній групі ГОЕ-21 (куратор Лакомова Олена Йосипівна).

Долучились до цього і студенти ГОЕ-20 (куратор Карпенко Тетяна Анатоліївна).

В умовах пандемії було прийнято рішення провести захід на відкритому повітрі, а точніше – на березі річки та затопленого кар’єра на житловому масиві «Весела дача».  В рамках заходу студенти змагались за звання ерудиту з географії, показували свої співочі і танцювальні таланти. 

Приймали участь в географічному квесті, який для першокурсників підготували студенти 2 курсу.

Оцінювали конкурси куратори груп та викладач кафедри соціології та масових комунікацій Черноус Людмила Сергіївна.

посв 2021 3

16832

03.09 2021р. першокурсникам факультету "Георафія Туризм Історія", спеціалізація «Географія» видалась можливість послухати представника провідних торгівельних центрів в Україні директорку крупної міжнародної компанії Arricano Group Олену  Обухівську, яка розповіла про соціальні складові творення та розвитку брендів.

Протягом усієї зустрічі, відбулося  інтерактивне спілкування на тему: "ПРО СОЦІАЛЬНЕ РЕНОМЕ БРЕНДІВ, КРЕАТИВНІСТЬ ТА КЛАСИКУ". Розглядали на прикладах,що саме може зацікавити або відштовхнути роботодавців. Розібрали які саме якості найцінніші в людині, для певної спеціальності та як саме завойовувати довіру до себе як особистості. Обговорювались питання важливості стресостійкості в роботі та боротьби з негативом з різних сторін.

 Звісно ж не обійшлося без несподіваних подарунків,у вигляді фірмової сумки. Незадоволених від співбесіди точно не було.

Більш докладній репортаж 0564.ua та на сторінці Прес-центру КДПУ.

   об4  об3

16608
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30