Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Силабус навчальної дисципліни "Релігієзнавство"

Завантажити силабус навчальної дисципліни "Релігієзнавство"  (к.філос. н., доц. О. П. Панафідіна)  (16 год. лекц. / 3 кредити) - актуально для 2022-2023 н.р.

Завантажити силабус навчальної дисципліни "Релігієзнавство" (16 год. лекц. / 3 кредити) - актуально для 2021-2022 н.р.

Завантажити силабус навчальної дисципліни "Релігієзнавство" (16 год. лекц. / 2 кредити)

Завантажити сибалус навчальної дисципліни "Релігієзнавство" (16 год. лекц. / 3 кредити)

Програма навчальної дисципліни "Релігієзнавство"

Завантажити програму дисципліни "Релігієзнавство"  (к.філос. н., доц. О. В. Мішалова)

Завантажити програму дисципліни "Релігієзнавство"  (к.філос. н., доц. О. П. Панафідіна)

Дистанційна підтримка дисципліни "Релігієзнавтво" на платформі Moolde

Дистанційний курс на платформі Moodle за посиланням.

Питання до заліку з релігієзнавство (заочне відділення)

Завантажити питання до заліку з релігієзнавства для студентів заочного відділення (Абдула А.І.)

Завантажити питання до заліку з релігієзнавства для студентів заочного відділення (Балута Г.А.)

Завантажити питання до заліку з релігієзнавства для студентів заочного відділення (Козаченко Н.П.)

Завантажити питання до заліку з релігієзнавства для студентів заочного відділення (Мішалова О.В.)

Питання до заліку з релігієзнавства (денне відділення)

Завантажити питання до заліку з релігієзнавства для студентів денного відділення (Мішалова О.В.)

Питання до семінарів з релігієзнавства

Завантажити питання до семінарів з релігієзнавства (Оліфер О. Є.)

Завантажити питання до семінарів з релігієзнавства  (Козаченко Н.П.)

Завантажити питання до семінарів з релігієзнавства (Мішалова О.В.)

Завантажити структуру курсу та першоджерела (Абдула А.І.)

Питання до самостійних робіт з релігієзнавства

Питання до самостійних робіт з релігієзнавства (Мішалова О.В.)

Посібники

Навчальний посібник з релігієзнавства Мішалова О.В. (завантажити)

Релігієзнавство: навчально-методичний посібник (для студентів заочної форми навчання) / Абдула А. I., Балута Г.А (завантажити)

Травень 2024