Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Дизайн середовища захист 8

28 червня 2024 р. захищали кваліфікаційні роботи студенти спеціальності 022 Дизайн (дизайн середовища).

Галаган Крістіна Ігорівна. Тема кваліфікаційної роботи: "Концептуальний дизайн-проєкт організації змістовного дозвілля студентів: їдальня головного корпусу". Керівник: викл. Мусієнко О.О.

Дизайн середовища захист 5
Куниця Анжела Миколаївна. Тема кваліфікаційної роботи: "Розробка літньої тематичної локації на території Криворізького державного педагогічного університету". Керівник: викл. Дорогой О.В.

Дизайн середовища захист 3

Леванова Ольга Миколаївна. Тема кваліфікаційної роботи: "Розробка зони відпочинку для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету". Керівник: викл.Дорогой О.В.Дизайн середовища захист 27

Пархоменко Владислав Володимирович. Тема кваліфікаційної роботи: "Дизайн-проєкт організації дозвілля студентів: читальна зала суспільних наук Криворізького державного педагогічного університету". Керівник: викл. Пікущий О.І.

Дизайн середовища захист 7

Портретова Аріна Павлівна. Тема кваліфікаційної роботи: "Проєктування та художнє тематичне оформлення ауд. № 402 з історії соціології. Розробка проєкту натяжного панно". Керівник: викл. Пікущий О.І.

Дизайн середовища захист 6

Цуканова Уляна Геннадіївна. Тема кваліфікаційної роботи: "Проєктування екстер’єру будинку з використанням національних мотивів декору". Керівник: викл. Дорогой О.В.

Дизайн середовища захист 18

Дизайн середовища захист 28

Дистанційні захисти:

Сіманчук Вікторія Олегівна. Тема кваліфікаційної роботи: "Розробка дизайну інтер’єру ігрового магазину з використанням муралів авторського стилю". Керівник: доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

Дизайн середовища захист 12

Андрусік Олександра Юріївна. Тема кваліфікаційної роботи: "Розробка інтер’єру магазину квітів". Керівник: викл. Пікущий О.І.

Дизайн середовища захист 16

Фімушкіна Наталя Олексіївна. Тема кваліфікаційної роботи: "Дизайн-проєкт оформлення та оснащення інтер’єру ауд. 204 корпусу художньо-графічного відділення факультету мистецтв". Керівник: викл. Пікущий О.І.

Дизайн середовища захист 13

Дизайн середовища захист 21

Дизайн середовища захист 30

Дизайн середовища захист 10

Більше фото в галереї кафедри. Рhotographer: Зубенко Ліка, ст. гр.ДГ-21

Вітаємо здобувачів вищої освіти із успішним захистом та присвоєнням кваліфікації  зі спеціальності 022 Дизайн (Дизайн середовища)!

Липень 2024