Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

17 червня 2024 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт студентами групи СМК-20 спеціальності «Соціологія масових комунікацій, журналістики і реклами».

1 2

Студенти публічно презентували результати своїх кваліфікаційних досліджень, обов’язковою складовою яких були емпіричні дослідження гострих соціальних проблем, які властиві різним сферам суспільного життя і різним соціальним групам населення України в умовах війни.

Кваліфікаційна робота завершила цикл професійної підготовки здобувачів вищої освіти, має на меті засвідчити рівень відповідної кваліфікаційної підготовки, оволодіння певними компетентностями та програмними результатами згідно зі стандартом вищої освіти та освітньо-професійною програмою.

4 5

Дистанційно захищали свої кваліфікаційні роботи Карась Катерина на тему: «Тревел-журналістика на українському телебаченні: історія виникнення, стан і тенденції розвитку» і

Курінна Єлізавета «Тайм-менеджмент як технологія організації журналістської діяльності»

У очному форматі представили свої кваліфікаційні роботи інші студенти групи СМК-20.

6 7

Бистров Михайло представив результати дослідження на тему: «Кризові комунікації органів місцевого самоврядування з громадськістю (на прикладі телерадіокомпанії «Рудана» м. Кривий Ріг)»,

Вадим Даніш«Методи впливу політичної пропаганди на свідомість молоді: український контекст»

8 9

Копанчук Тетяна розкрила основні результати дослідження на тему: «Влогінг як форма комунікації в мережевому просторі», а

Слободяник Катерина - «Ефективність соціальної реклами в умовах російсько-української війни»

10 11

Муштій Юлія презентувала кваліфікаційну роботу на тему: «Мем як засіб комунікації в сучасному медіа просторі»,

Смірнова Катерина - «Вплив регіональних мас-медіа на соціальну поведінку молоді»

12 13

Муха Ярина захистила кваліфікаційне дослідження на тему: «Гумор у рекламних повідомленнях: доцільність застосування в умовах російсько-української війни»

14 15

Терещенко Віолетта презентувала результати кваліфікаційного дослідження «Стінопис як форма самовираження сучасної молоді»,

Тіссен Кирило «Екстрасенси як агенти медіаманіпуляцій в умовах російсько-української війни»

Усі здобувачі-соціологи успішно презентували результати своїх кваліфікаційних досліджень, відповіли на запитання членів кваліфікаційної комісії, запропонували відповідним державним, соціальним інституціям та освітнім установам рекомендації щодо вирішення тих соціальних проблем, які вони досліджували упродовж своєї дослідницької роботи.

Результати захисту наступні: «відмінно» отримали Є.Курінна, К.Слободяник, К.Тіссен; «добре» - К.Карась, Ю.Муштій, К.Смірнова, Я.Муха, В.Терещенко; «задовільно» - М.Бистров, В.Даніш,Т.Копанчук.

Члени кваліфікаційної комісії щиро привітали студентів-соціологів з успішним захистом кваліфікаційних робіт, отриманням кваліфікації «бакалавр соціології, фахівець із соціальних комунікацій, реклами та зв’язків з громадськістю» і побажали щасливої професійної діяльності на благо України.

Серпень 2024