Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

04 березня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради обговорено стан упорядкування робочих програм навчальних дисциплін і силабусів на кафедральних сторінках офіційного сайту університету.

Під час наради виступили декани, які прозвітували про стан упорядкування робочих програм навчальних дисциплін і силабусів на кафедральних сторінках офіційного сайту університету. Зокрема, поінформували присутніх про наповненість відповідної рубрики «Навчально-методична робота – Навчальні дисципліни – Бакалавр / Магістр / Доктор філософії» та виконання вимог, визначених розпорядженням по навчально-методичному відділу від 04.01.2024 р. № 4. Окрім того, декани звернули увагу на результати перевірки робочих програм навчальних дисциплін та силабусів, а також на їх відповідність новій редакції Положення про робочу програму та силабус навчальної дисципліни в КДПУ та на наявність інформації про перезатвердження програми на 2023-2024 навчальний рік.

В обговоренні взяли участь проректори університету та завідувач навчально-методичного відділу Бондаренко О. В., яка узагальнила інформацію про впорядкування робочих програм навчальних дисциплін і силабусів на кафедральних сторінках загальноуніверситетських кафедр.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. зауважив, що впорядкування робочих програм навчальних дисциплін і силабусів на кафедральних сторінках і надалі має здійснюватися на належному рівні.

У різному виступили:

– Остроушко О. А., перший проректор, яка ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями до укладання проєктів освітніх програм і навчальних планів;

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення низки заходів, запланованих на березень-квітень 2024 року.

Травень 2024