Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Нещодавно, 6 вересня 2021 року на кафедрі соціології та масових комунікацій відбувся вступний фаховий іспит серед майбутніх аспірантів кафедри. Цього року участь у конкурсному відборі взяли два вступники Валерія Дмитрівна Безуглова і Таїсія Іванівна Харитонова. До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова екзаменаційної комісії, професор А.С. Лобанова завідувач кафедри, доцент І.В. Грабовець, старший викладач О.О. Комарова.

Аспірантура2021 соц

Процедура вступного випробування передбачала виявлення у вступників базового рівня соціологічних знань стосовно історії становлення та розвитку світової та української соціологічної думки; особливостей функціонування соціальних спільнот, соціальних систем і суспільств; специфіки соціальної взаємодії та поведінки соціальних суб’єктів.

Аспірант соц2      Аспірант соц1

Крім цього, майбутні аспіранти презентували власні дослідницькі пропозиції: В.Д. Безуглова об’єктом для майбутнього вивчення обрала медіавплив, а пані Т.І. Харитонова – адаптивні процеси. За результатами вступного випробування вступники показали високий рівень володіння науково-теоретичним апаратом. Відповідно до рішення членів екзаменаційної комісії дівчатам було присвоєно наукових керівників – доцента І.В. Грабовець і доктора Л.В. Калашнікову.