Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Аспіранти першого року навчання спеціальності 054 Соціологія Олександра Камишова,Ольга Смаглюк і Андрій Рекало «дебютували» на V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених», яка відбулася 22 лютого 2024 року в он-лайн форматі за ініціативи науковців-соціологів та філософів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ.

Учасники конференції представили свої наукові розвідки у таких напрямках, як повсякденне життя в умовах війни, соціально-економічні проблеми, освітні тенденції, медійний простір, сучасні практики соціо-культурної діяльності.

ти-соціологи успішно презентували свої перші наукові розвідки щодо проблематики своїх дисертаційних робіт.

Олександра Камишова виступила за темою «Самотність як соціальна практика в умовах сучасності».

КОМИШОВОЇ ОЛЕКСАНДРИ page 0001

Ольга Смаглюк розкрила тему «Статеве життя як невідємна складова становлення особистості: загальноприйняті норми та ризики ранніх статевих відносин».

Андрій Рекало виступив з темою: «Підготовка фахівців авіаційної галузі в умовах воєнного стану: проблеми і тренди».

Змістовні доповіді, зацікавлені дискусії відбулися на всеукраїнській конференції.

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до наукового форуму!

Травень 2024