Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

студенти 1

18 травня 2021 року відбулась вже традиційна студентська науково-практична конференція «Соціальні технології адаптаційних процесів у сучасних умовах». Модераторкою цьогорічної зустрічі виступила старша викладачка кафедри соціології та масових комунікацій О.О. Комарова.

студенти 2

Учасниками цієї події стали студенти різних факультетів КДПУ і викладачі кафедри соціології  та масових комунікацій. Загалом було презентовано 6 суспільно важливих виступів.

студенти 3

Першою свою доповідь представила Анна Городецька, студентка групи УАФ-18, яка під керівництвом к.соц.н., доцентки І.В.Грабовець підготувала доповідь на тему: «Концепт "лікарські препарати" в соціологічному дискурсі: аналіз підходів». Логічно доповнила тематику здоров’я Анастасія Скляренко, студентка групи СМК-18 (наук.керівник к.соц.н. О.О.Комарова), яка у своєму виступі розкрила «Вплив реклами на особистість в умовах пандемії».

студенти 4

Далі – дівчата Аліна Зуєва  й Аліна Довгань, студентки психолого-педагогічного факультету групи СП-17 (науковий керівник к.соц.н. О.О.Комарова), поділилися чудовими порадами щодо формування сенсу життя в умовах пандемії. Студентки навели приклади вправ і методів, які допоможуть знайти гармонію з власним Я.

Наступний блок виступів був присвячений надзвичайно важливій темі – насилля. Анастасія Гусєва, студентка групи ХІ-18 (науковий керівник к.соц.н., доцентка І.В.Грабовець) у своєму виступі «Сексуальні домагання в соціальних мережах як вид кібербулінгу» поділилася реальними прикладами з життя і заходами протидії інтернет-домаганням. Доповнила свою опонентку Сюзанна Дядюра, студентка групи СМК-19 (науковий керівник професорка, докторка соц.наук А.С.Лобанова), яка представила результати своїх напрацювань за темою "Проблеми домашнього насильства: пілотажне опитування студентів". Дослідження показало, що ця проблема є конче актуальною у  сучасному суспільстві й потребує подальшої популяризації.

студенти 5

На завершення Валерій Кокора, студент групи СМК-19 (науковий керівник професорка кафедри, докторка соц.наук А.С.Лобанова) представив власний науковий пошук «Гральний бізнес як девіація: пілотажне опитування студентів КДПУ». Отримані ним результати дали змогу встановити взаємозв’язок між творчими здібностями людей і азартом, який хлопець і надалі буде досліджувати.

студенти 6

Бажаємо студентам подальших наукових пошуків і не зупинятися на досягнутому.

Усі учасники конференції отримають сертифікати.