Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

6 квітня на платформі Zoom відбулася зустріч дискусійного клубу кафедри "Студентська молодь у воєнний час", у якій брали участь студенти спеціальності «Соціологія масових комунікацій» та студетни психолого-педагогічного факультету.

Screenshot 2Screenshot 6Screenshot 5

Ми переживаємо важкі часи, то потрібно бути достатньо проінформованими та мати підтримку.

Screenshot 3 Screenshot 4 Screenshot 1

Під час роботи клубу висвітлювалися та обговорювалися питання щодо: інформаційної безпеки та інформаційної війни, зміни у трудовому законодавстві України під час війни, зайнятість молоді у воєнний час, питання мобільності навчання, а також були надані поради психологів, щодо того, як розпізнати у себе наявність стресового стану та що потрібно робити для того, щоб убезпечити себе.