20 травня п.р. в режимі он-лайн на платформі ZOOM в тематиці Міжнародної наукової конференції «Стале майбутнє: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання (ICSF 2020)», відбулося засідання секції «ICT in Education and Sustainable Futures Workshop»Робота секції була організована кафедрою інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету спільно з українськими та зарубіжними вченими, в якій взяли участь понад 50 відомих закордонних та вітчизняних вчених і молодих науковців, які плідно працюють за цією проблематикою.До співпраці в цьому науковому тренді професор завідувач кафедри інформатики та прикладної математики В. М. Соловйов запросив і науковців нашої кафедри. Спільний науковий проект виявився вдалим.
На конференції від кафедри соціології та економіки були представлені доповіді:
- професор д.соціол.н Лобанова А.С. на тему «Intelligent specialization as a promising strategy for the sustainable development of industrial regions of Ukraine (the case of Kryvyi Rih industrial region ) («Інтелігентна спеціалізація як перспективна стратегія сталого розвитку промислових регіонів України (на прикладі Криворізького промислового регіону), співавторами якої є доцент к.екон.н. Баюра В.І., доцент к.соц.н. Візниця Ю. В., старший викладач Братченко Л.Є. і аспірант Каритка В.В.,
- завідувач кафедри соціології та економіки к.соціол. н.доцент Грабовець І.В.на тему: «Motivation of modern Ukrainian teachers’ professional activities: generation archetypes» («Мотивація професійної діяльності сучасних українських вчителів: архетипи поколінь»), співавтором якої є к.соц.н, доцент кафедри соціології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Калашникова Л.В.
І хоча засідання секції тривало 8 годин, наукова дискусія увесь час носила динамічний та глибоко професійний характер.
Висловлюємо щиру подяку Володимиру Миколайовичу Соловйову, а також професору д.пед.н. Сергію Олексійовичу Семерікову за величезну роботу щодо організації Конференції і особисту допомогу у підготовці наших доповідей відповідно до вимог наукометричних видань.
Сподіваємося, що наукова співпраця кафедри соціології та економіки і кафедри інформатики та прикладної математики триватиме і надалі і матиме плідні наукові результати.