Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Нещодавно, а саме 19-20 травня 2017 р. викладачі кафедри соціології та економіки: доцент, к.екон.н. Славіна О.С. і професор, д.соціол.н. Лобанова А.С. представили свої наукові розвідки щодо формування екологічної культури мешканців великих промислових регіонів та її впливу на сталий розвиток на Міжнародному науковому Конгресі «Сталий розвиток – перспективи на майбутнє» у м. Забже (Польща).

До складу наукового комітету Конгресу було запрошено і ректора нашого університету професора Я.В.Шрамка.

Конгрес проводився під патронатом посла Європейського Парламенту професора Єжи Бузка, Президента міста Забже Малгожати Манки-Шулік і ректора Сілезької Політехніки професора Аркадіуша Мензика.

Організатором Конгресу виступила кафедра прикладних суспільних наук Факультету управління і організацій Сілезької Політехніки, керівником якої є професор Олександра Кузіор. З цією кафедрою ми маємо давні і плідні наукові відносини.

Професор А.Лобанова вела секцію «Урбанізація і сталий розвиток» і представила учасникам Конгресу результати наукових досліджень у галузі чинників сталого розвитку.

2040
Вересень 2024