Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Спілкування у форматі конференцій, обмін ідеями, досвідом, напрацюваннями, результатами наукових досліджень на них – це прекрасна нагода для підвищення власної кваліфікації та незабутнє дозвілля в колі друзів, однодумців, професіоналів і науковців.

У межах ХХIІ Міжнародної наукової онлайн-конференції «Харківські соціологічні читання» «Соціологія на війні: місія та соціальна відповідальність науки», що відбулася 3 – 4 листопада 2022 року, свою роботу провели 5 тематичних секцій, 3 круглих столи і дискусійна панель.

03.11 047

Викладачі і аспіранти кафедри соціології та масових комунікацій доєдналися до їх роботи й представили свої наукові здобутки:

Алла Лобанова, Микола Туленков «Російсько-українська війна як об’єкт соціологічної рефлексії»

03.11 051   03.11 052

Ірина Грабовець «Соціальне партнерство як механізм реалізації соціальної безпеки в Україні»

Олена Комарова, Людмила Братченко «Проблеми зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб»

Людмила Калашнікова, Людмила Черноус «Соціальна безпека студентської молоді: внутрішні та зовнішні загрози»

03.11 041 03.11 039

Валерій Каритка «Екологічна культура молоді як чинник безпеки в умовах війни»

Сергій Петрухін «Проєктивні ідеї М. Шаповала щодо врегулювання другої міграційної хвилі в Україні на початку ХХ ст. як шлях вирішення міграційної кризи в умовах російсько-української війни у XXI ст.»

Валерія Безуглова «Кризова комунікація в системі «держава-суспільство» як чинник соціальної безпеки»

03.11 044 03.11 049

Висловлюємо вдячність Соціологічній асоціації України, факультету соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за надану можливість взяти участь у конференції!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з представниками вітчизняної соціологічної спільноти!

20616