Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

31 березня 2021 року у прес-центрі університету відбулася зустріч стейкхолдерів з метою обговорити подальші перспективи розвитку і впровадження освітньо-професійної програми за спеціальністю 054 Соціологія «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами».

31.03 010

Окрім робочої групи, яка складається з викладачів кафедри соціології та масових комунікацій та студентів 3 курсу гр. СМК-18, в обговоренні ОПП взяли участь головний редактор інформаційного порталу "Перший Криворізький", м. Кривий Ріг Софія Миколівна Скиба, керівник відділу консалтингу та маркетингових досліджень КП «Інститут розвитку міста» м. Кривий Ріг Оксана Володимирівна Лаже, керівник прес-центру університету, декан факультету іноземних мов, докторка філологічних наук, професор Марина Володимирівна Варданян, перший проректор університету Оксана Андріївна Остроушко, а також студенти 2 курсу гр СМК-19.

31.03 003                31.03 004

Особлива увага була приділена питанню співвідношення практики та теоретичного навчання студентів, взаємодії студентів з професіоналами (відзначено позитивність запрошення фахівців галузі до проведення практичних занять із студентами), логічній побудові обсягів нормативних та вибіркових компонентів навчального плану, відповідності закладених програмних компетентностей вимогам сучасного ринку праці тощо.

31.03 008

Стейкхолдери відзначили відповідність освітньої програми регіональним потребам, підкреслили необхідність подальшої співпраці і відзначили достатній рівень підготовки студентів для подальшої професійної діяльності.