Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

17 та 21 грудня 2021 року у режимі ZOOM-конференції відбувся захист курсових робіт з соціології студентів групи СМК-19, на якій студенти звітували про результати власних досліджень.

17.12 003               21.12 002

Кокора Валерій провів ґрунтовний аналіз міфів як засобу інформаційного впливу. Він довів, що поживним ґрунтом для виникнення і розвитку міфів є напружена ситуація у суспільстві та соціально-політичної кризи. («Міфологічна модель соціальної комунікації (в умовах пандемії Covid-19)» Керівник - проф. Лобанова А.С.).

17.12 002

Дядюра Сюзанна детально проаналізувала рівень задоволеності студентів дистанційною формою навчання, а також позитивних та негативних наслідків її впровадження («Особливості дистанційної форми навчання в українських закладах вищої освіти» Керівник - проф. Лобанова А.С.).

Івочка Роман на основі теоретичних досліджень визначив ідейну сутність молодіжного екстремізму в Україні, встановив його об'єктивні умови і чинники, а також сформував рекомендації щодо профілактики, запобігання та протидії цим явищам у молодіжному середовищі України. («Молодіжний екстремізм: причини і наслідки»  Керівник- доц. Візниця Ю.В.).

17.12 004                     17.12 005

Сверчкова Діана розглянула питання медіа-впливу, методи інформаційного впливу на аудиторію, а також  приклади маніпулятивного впливу на суспільну думку («Методи інформаційного впливу на аудиторію»  Керівник - ст.викл. Комарова О.О.).

Лаврентьєва Валерія проаналізувала питання гендерних особливостей працевлаштування в Україні та виявлення основних причин і чинників, які впливають на гендерні особливості у трудовій сфері  («Гендерна нерівність у працевлаштуванні у сучасному українському суспільстві» Керівник - доц. Візниця Ю.В.).

17.12 006                 17.12 007

Осламенко Вікторія дослідила політичну соціалізацію студентської молоді м. Кривий Ріг як частину професійної й загальної культури майбутнього спеціаліста, яка покликана забезпечити його активну участь у розбудові демократичного суспільства в Україні. А також виокремила основні шляхи реалізації політичної соціалізації в соціумі та розглянула особливості блогерства як агенції політичної соціалізації, яка відіграє сьогодні важливу роль у процесі її розвитку й становлення («Блогери як агенти політична соціалізації молоді» Керівник - ст.викл. Комарова О.О.).

21.12 003

Усі студенти продемонстрували результати своїх досліджень у вигляді презентацій.

По завершенню захисту, їм було оголошено оцінки, що будуть виставлені за умови надання робіт у друкованому вигляді на кафедру у встановленні терміни.