Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

5 травня 2022 року відбулася відкрита лекція професора кафедри соціології та масових комунікацій, д. с. н., доцента Калашникової Людмили Володимирівни з дисципліни «Методологія соціологічних досліджень» на тему «Метод експертних оцінок» для студентів 2-го курсу освітньо-професійної програми «Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами».

вих зах 1

Лекція відбувалась у відповідності до існуючих обмежень дистанційно, у форматі онлайн на базі платформи Zoom. На ній були присутні науково-педагогічні працівники кафедри соціології та масових комунікацій й студенти. Лекція носила характер тематичного заняття, побудованого за принципами відкритої дискусії, присвяченої одному з якісних соціологічних методів збору первинних даних. За допомогою матеріалів презентації було розкрито основні поняття і проблеми застосування методу експертної оцінки.

3   4

А також, сформульовано вимоги, що висуваються до формування експертних груп, окреслено основні способи добору експертів, визначено провідні етапи організації і проведення експертного оцінювання, подано характеристику методів індивідуальних і групових експертних оцінок.

В цілому лекція професорки Калашнікової Л.В. була прочитана на високому методичному і методологічному рівні і відповідає вимогам вищої школи. Усі присутні викладачі кафедри соціології та масових комунікацій висловили подяку та щире захоплення професіоналізмом та ерудованістю колеги.

19154