Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Приходько Олена, кандидатка соціологічних наук, старша викладачка кафедри соціології та масових комунікацій напередодні початку нового навчального року отримала від МОН вчене звання доцента!!!!

30.08 002

Олена Олексіївна після закінчення у 2002 році Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету і отримання кваліфікації магістра з менеджменту підприємницької діяльності працювала у Криворізькому державному педагогічному університеті лаборантом на кафедрі англійської мови. У 2007 році вступила до аспірантури кафедри соціології та економіки КДПУ і у 2014 році у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук за темою «Соціальні трансферти у системі життєзабезпечення людей похилого віку: структура і механізм дій». З 2010 року й дотепер працює на кафедрі соціології та масових комунікацій Криворізького державного педагогічного університету на посадах асистента, згодом старшого викладача.

Приходько О.О. має понад 50 наукових праць, серед яких 19 публікацій, опублікованих у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, є співавтором 3 підручників з соціології та економіки.

30.08 003

Вона є гарантом освітньо-професійної програми «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Навчальні курси, які викладає Олена Олексіївна: «Соціологія сім’ї та шлюбу», «Соціально-правовий захист особистості», «Соціальна проблематика у ЗМІ»,  «Міжнародні відносини та медіа», «Теорія та практика зв'язків з громадськістю», «Теорія та практика реклами», «Основи журналістики», з великою зацікавленістю сприймаються студентами.

Олена Олексіївна на високому професійному рівні викладає соціологічні  дисципліни, завжди тримає руку на пульсі новітніх підходів до викладання, стажується у європейських та провідних українських закладах вищої освіти, постійно працює над особистим розвитком, користується повагою у колективі кафедрі і серед студентів.

30.08 001

Тож щиро вітаємо нашу колегу Олену Олексіївну Приходько з отриманням вченого звання доцента і зичимо міцного здоров’я, нових успіхів у викладацькій та науковій діяльності!

Вересень 2024