Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм.

Безымянный 222

Викладачі факультету географії, туризму та історії Мантуленко Світлана Вікторівна - к пед. н., ст. викл. кафедри географії та методики її навчання та Петрова Альона Анатоліївна – асистент кафедри туризму та економіки прийняли участь у міжнародному онлайн стажуванні «Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи викладання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС».

Підвищення кваліфікації відбувалось на базі Університету Collegium Civitas у м. Варшава, Польща протягом 09 листопада – 18 грудня 2020. За результатами навчання відбувся успішний захист проекту на тему: «Досвід Криворізького державного педагогічного університету в галузі інтернаціоналізації вищої освіти: сприятливі фактори та обмеження».

Мантуленко 1  Петрова
 Мантуленко 2  стажировка