Факультет географії, туризму та історії
Історія

Важливою складовою практичної підготовки майбутніх учителів є літня педагогічна практика, яку студенти Криворізького державного педагогічного університету проходять у дитячих оздоровчих закладах різних типів: дитячих оздоровчих таборах, спортивних та туристських таборах, дитячих оздоровчих майданчиках міських та сільських пришкільних таборів, у Службі у справах неповнолітніх, у Центрі соціальних служб для молоді, у Будинках юних техніків, натуралістів тощо.

Літня педагогічна практика створює умови для активного застосування набутих вмінь у проведенні різних видів виховної діяльності. У студентів формуються вміння творчо застосовувати теоретичні знання з педагогіки та психології.

Реалізовують набуті знання у таборі Сонячний студенти  гр. ІП-16 - Сергій Корнієнко, Аліна Латипова, Борис Усевич, Ілля Матковський, Ольга Ключник та Олександр Васильченко. Враження від першого тижня практики - на фото...