Кафедра технологічної та професійної освіти
Факультет педагогічної освіти

Графік захисту курсових робіт кафедри технологічної та професійної освіти 

26246

Графік проведення консультацій викладачами кафедри ТПО на ІІ семестр 2023-2024 н.р.

24865

Плани роботи зі стейкхолдерами на 2024 рік

ОП Професійна освіта (Транспорт)

24438

ГРАФІК ЗАХИСТУ КУРСОВИХ РОБІТ 

з «Організації обслуговування готельно-ресторанних господарств»

14.12.23 р. о 10.00 на платформі Zoom.

Група ПСО-20

Склад комісії: Серьогіна І.Ю., Савченко Л.О., Кулінка Ю.С.

https://us04web.zoom.us/j/2623392153?pwd=bmVLR2hQN3NPV0hrek82UitpYTJiUT09

Ідентифікатор конференції: 262 339 2153

Код доступу: ZQ0aWc

23762

П.І.Б.

Дисципліна

Дні тижня

Час

1

Савченко Л.О.

Теорія і методика професійного навчання, Професійна педагогіка, Теорія і методика трудового навчання

Понеділок

14.30-15.30

2

Кулінка Ю.С.

Методика навчання у технологічній галузі, STEM-технології в технологічній освіті

П’ятниця

14.30-15.30

3

Волкова Н.В.

Спеціальний малюнок та основи композиції, Кухні народів світу, Проектування та САПР об’єктів ГРГ.

Середа

14.20-15.40

4

Серьогіна І.Ю.

Основи стандартизації, метрологія та управління якості, Елементи декоративно прикладного мистецтва, Технології організації ГРГ

Понеділок

14.30-15.30

5

Драшко О.М.

Практикум у навчальних майстернях, Технологія швейного виробництва, Дизайн одягу та аксесуарів

Середа

15.00-16.00

6

Тараненко Т.О.

Логістика в галузі, Методика навчання у технологічній галузі

Понеділок

14.30-15.30

23155

Графік проведення консультацій викладачами кафедри ЗТДПН на ІІ семестр 2022-2023 н.р.

22296
  Курс Група Дата і час проведення Склад комісї
 З «ТЕОРІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ» ІV ПСО-19 11.05.23 р. о 11.00 на платформі Zoom

Савченко Л.О.,

Серьогіна І.Ю.,

Кулінка Ю.С.

З «ТЕОРІЇ ТА МЕТОДИКИ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ»

ТОКМО-19

ТОА-19

11.05.23 р. о 14.00 на платформі Zoom

Савченко Л.О.,

Серьогіна І.Ю.,

Кулінка Ю.С.

 

22216

П.І.Б.

Дисципліна

Дні тижня

Час

1

Савченко Л.О.

Методика педагогічної взаємодії в системі вчитель-учень,

Теорія і методика професійного навчання

Понеділок

15-40

2

Кулінка Ю.С.

Логістика в галузі

Середа

14-20

3

Серьогіна І.Ю.

Основи стандартизації, метрологія та управління якості, Виробниче навчання з ГРС, Інфраструктура закладів ГРГ, Елементи ДПМ

Четвер

14-20

4

Волкова Н.В.

Практикум з художньої обробки матеріалів, Кухні народів світу.

Проектування та САПР об’єктів ГРГ.

Середа

14-20

5

Драшко О.М.

Практикум в навчальних майстернях, Технологія швейного виробництва,

Вівторок

14-20

6

Тараненко Т.О.

Матеріалознавство, Технологія приготування страв,

Дизайн аксесуарів та предметного середовища

Понеділок

15-40

21543

П.І.Б.

Дисципліна

Дні тижня

Час

1

Савченко Л.О.

Загальна педагогіка, С/к з методики технологічної освіти, Професійна педагогіка

Вівторок

14.30-15.30

2

Яковлєва В.А.

Теорія і методика технологічної освіти,

Технологія приготування страв, Основи харчових технологій, Теорія і методика професійної освіти

Четвер

14.30-15.30

3

Волкова Н.В.

Практикум з художньої обробки матеріалів, Кухні народів світу. Проектування та САПР об’єктів ГРГ.

Вівторок

14.30-15.30

4

Серьогіна І.Ю.

Основи стандартизації, метрологія та управління якості, Виробниче навчання з ГРС, Основи товарознавства в галузі

Понеділок

14.30-15.30

5

Драшко О.М.

Практикум в навчальних майстернях, Технологія швейного виробництва,

Середа

14.30-15.30

20042

Графік консультацій 

18088
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31