28.02.2023 студенти групи ТУР-21 відвідали оглядову екскурсію містом.
Програма екскурсії включала відвідування:
1 - Музею трудової слави Південного ГЗК,
2 - скансен гірничої техніки ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг,
3 - екскурсія по історичному центру міста: місце розкопок Свято-Миколаївської церкви, проспект Поштовий,
4 - оглядова екскурсія містом.
Організатором і керівником екскурсійної практики виступила доцент кафедри і водночас практикуючий гід Кривого Рогу - Остапчук Ірина Олександрівна. Екскурсія відбулася в межах практичної підготовки студентів спеціальності 242 Туризм "Навчальна практика з екскурсійної справи".
Під час екскурсії у студентів було завдання - здійснити грунтовний аналіз роботи гідів; виявити специфічні риси проведення автобусно-пішохідної екскурсії та екскурсії в музеї; розробити пропозиції по вдосконаленню підготовки і техніки проведення екскурсій.
Студенти і екскурсоводи отримали задоволення від живого спілкування і обміну досвідом з особливостей підготовки і проведення екскурсій.
Далі буде .... все Україна
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 28
Представляємо партнерів кафедри туризму та економіки КДПУ, стейхолдерів, які забезпечують проходження студентами навчальної і виробничої практик, які здобувають вищу освіту за спеціальністю 242 «Туризм».
Усі турагенства – бази практик. Всі вони знаходяться і працюють у Кривому Розі. Ось наші шановані партнери з туристичного бізнесу.
- Туристичне агентство «Рив’єра», ФОП Власенко І.Г.
- Турагентство BeTravel, ФОП Купа І.О.
- Турагенство «Красін-Тур», ФОП Красін А.М.
- Турагенство «Кривбастур», ФОП Казаков В.Л.
- Турагенства «Spicy tour», ФОП Гостра М.С.
- Туристичне агентство «Coraltravel», ФОП Власенко І.Г.
- Турагенція «Мережа агенцій горящих путівок».
- Турагенство «NovaTour», ФОП Окуловська Н.М.
- Турагентство «Tours&Visa Group», ФОП Зубкова Н.Д.
- Турагенство «Pognali Travel», ФОП Баркова А.С.
- Турагенство «Поїхали з нами», ФОП Нагорна Т.А.
- Турагенство «Amra Travel».
- Турагенство «Хіт-тур».
Для студентів спеціальності 242 «Туризм» практики у турагенствах це початок їх професійного становлення. Під час практик студенти ознайомлюються зі структурою та організацією роботи туристичного підприємства, його матеріально-технічною базою, структурою управління та внутрішнім розпорядком, вивчення методів і форм організації виробничої діяльності турфірми, продажами та ін. Студенти поглиблюють та закріплюють набуті теоретичні знання, отримують необхідні практичні навички роботи в туристичному підприємстві (управлінська, планово-економічна та маркетингова діяльність), опановують організаційно-технологічні процеси, що відбуваються в туристичних підприємствах; набувають професійних умінь і навичок, необхідних в майбутньому для успішної роботи в туристичній галузі.
Під час практик студенти пробують власні сили бути менеджером турагентства, просувати та продавати різні турпродукти. Турагенства стають також місцем майбутнього працевлаштування випускників кафедри.
З кожним стейкхолдером університет укладає окрему угоду. Згідно цієї угоди за кожним турагенством закріплюється студент або кілька студентів. Турагенствами створюються необхідні умови для виконання студентами програм практик, умови безпечної роботи на кожному робочому місці.
Ми точно знаємо, що майбутній фахівець з туристичного обслуговування має вміти розробляти, просувати, реалізовувати та організовувати споживання туристичного продукту, заробляти на цьому гроші та відкривати власну бізнес-справу. Ось це і є основними завданнями практик.
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 315
31 січня 2022 року в режимі офлайн відбулася зустріч студентів спеціальності 242 "Туризм", викладачів кафедри зі стейкхолдером, який забезпечує закордонні стажування студентів. Учасниками стали 22 студенти академічних груп 1-3 курсів навчання ТУР-21, ТУР-20 та ТУР-19. Стейкхолдером зустрічі виступила власниця та директорка туристичної фірми "Олді Тревел" з міста Дніпра - Олеся Бровкіна. Ця кампанія діє на підставі державної ліцензії туристичного оператора.
З цим представником туристичного бізнесу Криворізький державний педагонгічний університет ще у квітні уклав договір про співпрацю щодо забезпечення проведення навчально-виробничих практик і стажувань студентів університету спеціальності 242 "Туризм" за кордоном. Договір має безстроковий формат і забезпечує міжнародну співпрацю кафедри туризму та економіки КДПУ.
На сьогоднішній зустрічі йшлося щодо умов стажування студентів на морських курортах Болгарії та Туреччини упродовж літнього сезону 2022 року, вакансій посад, заробітньої платні, умов проживання та роботи, страховки, медичного обслуговування, організаційного супроводу від туроператора "Олді Тревел", терміни стажування тощо. Було зазначено, що дніпровський туроператор співпрацює з найбільшою туристичною компанією Болгарії - "Турал", а у Туреччині партнером є всесвітньовідома туристична компанія "TUI Group".
Участь студентів КДПУ спеціальності 242 "Туризм" у закордонних фахових практиках і стажуваннях є одним з важливих інструментів формування професійних компетентностей для майбутньої роботи у галузі туризму та готельно-ресторанної справи.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 982
17 грудня 2021 року в рамках практичної підготовки з краєзнавства та методики проведення екскурсій, студенти академічної групи 1 курсу спеціальності 014 "Географія" ГОЕ-21, відвідали екскурсію до Південного ГЗК.
Екскурсія була з демонстрацією усіх родзинок під час відвідування індустріального об'єкту, прийомів та фішок професійної роботи туристичного гіда - розповіді та показу. Екскурсію забезпечила і провела доцент кафедри туризму та економіки, сертифікований гід Вікторія Пацюк.
Студенти познайомилися з самим популярним екскурсійним маршрутом, побачили основні його об'єкти відвідування. Також здобувачі вищої освіти познайомилися з роботою музейного гіда та особливостями екскурсії до музею промислової тематики. Цей маршрут є найважливішим для підготовки організаторів краєзнавства та екскурсійної справи в закладах освіти Кривого Рогу.
Екскурсія до Південного ГЗК - це ТОП-МАРШРУТ у місті Кривому Розі та №1. Це найпопулярніший екскурсійний маршрут, як серед містян, так і серед наших гостей як з України, так і з-за кордону. Тому необхідно знати майбутнім гідам у першу чергу! У ПРОГРАМІ ЕКСКУРСІЇ: кар'єр Південного ГЗК (з оглядового майданчику), музей підприємства Південний ГЗК, геологічний скансен (алея брил гірських порід з кар'єру) в парку ім. І. І. Савицького, скансен гірничої техніки підприємства ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг.
Кар'єр Південного ГЗК - справжній туристичний об'єкт, що з 1.01.2019 року має європейський статус - так як увійшов до Європейського маршруту індустріальної спадщини (ERIH). Це чудова локація для різних флешмобів, танців, фотосесій, художніх пленерів.Кар'єр фактично перетворився з суто промислового об'єкту на яскравий образ з категорії індустріальної культури. Тут бувають всі - туристи і допитливі екскурсанти, школярі, студенти, науковці, художники, танцівники, фотографи, урядовці і члени майже всіх закордонних делегацій до міста Кривого Рогу.
Музей АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» відкритий до 60-річного ювілею комбінату - у липні 2015 року. Найсучасніший і найатрактивніший музей міста. Тут застосовані сучасні інформаційні та медійні технології - інсталяція роботи кар'єру, телеекран з прямим включенням у роботу кар'єру ПівдГЗК, велика кількість макетів різноманітної гірничої техніки, залізні руди і продукція комбінату, стенди з історією та видатними працівниками підприємства. Висвітлена робота всіх структурних підрозділів ГЗК. Музей Південного ГЗК - найвідвідуваніший музей Кривого Рогу.
Геологічний скансен в парку ім. І. І. Савицького. Створений Південним гірничо-збагачувальним комбінатом у липні 2015 року. Являє собою одну алею довжиною 50 метрів. Алея виводить до музею підприємства Південний ГЗК. На алеї упорядковано встановлені величезні брили основних зразків гірських порід, які видобуваються в кар'єрі комбінату. Всього встановлено 8 брил. Кожна брила важить 3-5 тон. Офіційна назва - Алея каміння. На кожній брилі є інформаційна табличка, на якій вказана назва гірської породи. Є об'єктом екскурсій. Відвідується разом з екскурсією до музею Південного ГЗК.
Скансен гірничої техніки підприємства ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг. Відкритий музей 16.11.2018 року. Місце розташування - площа перед будівлею управлінням гірничого департаменту металургійного комбінату ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (колишнього Новокриворізького гірничо-збагачувального комбінату з 1959 року). Експонати - це реальна гірнича техніка, яка знята з виробництва та передана до музею під відкритим небом. Техніка представлена - 40-тоним автомобілем БіЛАЗ, вагоном думпкаром та старим вагоном 1908 року, тепловозом, магнітним сепаратором, ківшем екскаватору, шахтними електровозом та вагонеткою та ін. На території скансену встановлені стенди з фото та інформацією про кожен структурний підрозділ департаменту, алея слави кращих працівників департаменту. Біля кожного експонату є таблички двома мовами - українською та англійською, для нічних умов є підсвітка.
На сьогодні музей та кар'єр Південного ГЗК міцно увійшли до екскурсійних маршрутів містом і найкращим технічним скансеном міста Кривого Рогу. З 01.01.2019 року у мережі ERIH - Європейського маршруту індустріальної спадщини.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 1744
10 грудня 2021 року в рамках практичної підготовки з методики проведення екскурсій, студенти академічних груп ТУР-20 та ТУР-18 спеціальності 242 "Туризм", відвідали екскурсію до Південного ГЗК. Екскурсія була тренінгом з майстер-класом з демонстрацією усіх родзинок під час відвідування індустріального об'єкту, прийомів та фішок професійної роботи туристичного гіда - розповіді та показу.
Тренінг забезпечив і провів зав. кафедри туризму та економіки, сертифікований гід Володомир Казаков. Студенти познайомилися з самим популярним екскурсійним маршрутом, побачили основні його об'єкти відвідування. Також здобувачі вищої освіти познайомилися з роботою музейного гіда та особливостями екскурсії до музею промислової тематики.
Чому саме цей маршрут є важливим для підготовки туристичних гідів Кривого Рогу?
Екскурсія до Південного ГЗК - це ТОП-МАРШРУТ у місті Кривому Розі та №1. Це найпопулярніший екскурсійний маршрут, як серед містян, так і серед наших гостей як з України, так і з-за кордону. Тому необхідно знати майбутнім гідам у першу чергу!
У ПРОГРАМІ ЕКСКУРСІЇ: кар'єр Південного ГЗК (з оглядового майданчику), музей підприємства Південний ГЗК, геологічний скансен (алея брил гірських порід з кар'єру) в парку ім. І. І. Савицького, скансен гірничої техніки підприємства ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг.
Кар'єр Південного ГЗК - справжній туристичний об'єкт, що з 1.01.2019 року має європейський статус - так як увійшов до Європейського маршруту індустріальної спадщини (ERIH). Це чудова локація для різних флешмобів, танців, фотосесій, художніх пленерів.Кар'єр фактично перетворився з суто промислового об'єкту на яскравий образ з категорії індустріальної культури. Тут бувають всі - туристи і допитливі екскурсанти, школярі, студенти, науковці, художники, танцівники, фотографи, урядовці і члени майже всіх закордонних делегацій до міста Кривого Рогу.
Музей АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» відкритий до 60-річного ювілею комбінату - у липні 2015 року. Найсучасніший і найатрактивніший музей міста. Тут застосовані сучасні інформаційні та медійні технології - інсталяція роботи кар'єру, телеекран з прямим включенням у роботу кар'єру ПівдГЗК, велика кількість макетів різноманітної гірничої техніки, залізні руди і продукція комбінату, стенди з історією та видатними працівниками підприємства. Висвітлена робота всіх структурних підрозділів ГЗК. Музей Південного ГЗК - найвідвідуваніший музей Кривого Рогу.
Геологічний скансен в парку ім. І. І. Савицького. Створений Південним гірничо-збагачувальним комбінатом у липні 2015 року. Являє собою одну алею довжиною 50 метрів. Алея виводить до музею підприємства Південний ГЗК. На алеї упорядковано встановлені величезні брили основних зразків гірських порід, які видобуваються в кар'єрі комбінату. Всього встановлено 8 брил. Кожна брила важить 3-5 тон. Офіційна назва - Алея каміння. На кожній брилі є інформаційна табличка, на якій вказана назва гірської породи. Є об'єктом екскурсій. Відвідується разом з екскурсією до музею Південного ГЗК.
Скансен гірничої техніки підприємства ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг. Відкритий музей 16.11.2018 року. Місце розташування - площа перед будівлею управлінням гірничого департаменту металургійного комбінату ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (колишнього Новокриворізького гірничо-збагачувального комбінату з 1959 року). Експонати - це реальна гірнича техніка, яка знята з виробництва та передана до музею під відкритим небом. Техніка представлена - 40-тоним автомобілем БіЛАЗ, вагоном думпкаром та старим вагоном 1908 року, тепловозом, магнітним сепаратором, ківшем екскаватору, шахтними електровозом та вагонеткою та ін. На території скансену встановлені стенди з фото та інформацією про кожен структурний підрозділ департаменту, алея слави кращих працівників департаменту. Біля кожного експонату є таблички двома мовами - українською та англійською, для нічних умов є підсвітка. На сьогодні музей міцно увійшов до екскурсійних маршрутів містом і найкращим технічним скансеном міста Кривого Рогу. З 01.01.2019 року у мережі ERIH - Європейського маршруту індустріальної спадщини.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 1355
Старший викладач кафедри туризму та економіки Матіщук Олександр Анатолійович та студенти факультету ГТІ, в особі Шостак Тетяни та Заграєнко Вікторії взяли участь у Чемпіонаті України серед студентів зі спортивного гірського туризму.
Змагання проходили по двох дистанціях: "гірські перешкоди" де було зайнято 2 місце і "тактико-технічна" на якій було зайнято 3 місце.
У загальному заліку Шостак Т. та Заграєнко В. зайняли 3 місце за підсумками проведення Чемпіонату.
Також дякуємо колегам з ЦТКЕУМ "Мандрівник" - Покусаю С.Є і ЦТКЕУМ "Фортуна" - Кривошлик О.Ю. за допомогу в організації і підготовці команди.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 658
З 25 червня по 3 липня 2021 р. студенти 1 курсу спеціальності 242 "Туризм" (ТУР-20) проходили навчальну практику «Вступ до фаху». Майже 9 днів студенти поєднували практичне навчання та відпочинок на морі. Керівником і організатором практики була доцент кафедри туризму та економіки Дар’я Шиян.
Першочергово ознайомилися з історією та головними туристичними локаціями міста Херсон, а також відвідали царство дикої природи в дельті Дніпра, пропливши на баркасі Херсонськими плавнями.
Перемістившись та оселившись у Залізному Порту майже щодня здійснювали радіальні подорожі Херсонщиною.
Відвідали комплекс «Зелені хутори Таврії». Це Україна в своїй історичній і культурній мініатюрі, єдиний в східній Європі комплекс, розташований на незайманій природі Таврійської степової зони. Студенти дізналися про народні українські ремесла, проходили майстер-класи, власноруч створювали та купували товари ручної роботи, каталися на конях, займалися скелелазінням, спробували приготовлений в печі смачний український обід.
Здійснили подорож на острів Джарилгач - найбільший за площею і другий за довжиною острів України і Чорного моря, найбільший незаселений острів в Україні, де зберіглася унікальна флора та фауна.
Ознайомилися з бальнеогрязьовим курортом Гопри (м. Гола Пристань), який знаходиться на березі ріки Дніпро. Відвідали мальовничу пам’ятку природи - озеро Соляне, що має лікувальні властивості.
Відвідали унікальний за своїм складом цілющий гейзер в селі Облої (Херсонська обл.), який за лікувальними властивостями не поступається водам Мертвого моря. Це артезіанська свердловина глибиною 1,5 км, з якої під великим тиском виходить унікальна вода, насичена йодом, бором, бромом та іншими елементами та біологічно активними компонентами. Вода дуже солона, дуже гаряча (басейни з водою +40 і +650С), насиченого темно-бурого кольору.
Практична кладова практики «Вступ до фаху» передбачала ознайомлення з різноманітними сегментами ринку туристичних послуг: підприємствами готельного господарства різних типів, туристськими підприємствами, підприємствами ресторанного бізнесу, індустрією відпочинку та розваг.
Студенти досліджували та оцінювали туристичну привабливість кожного з переглянутих туристичних об’єктів, аналізували діяльність екскурсоводів, займалися збором інформації щодо закладів розміщення Залізного Порту, оглядали готелі та заклади відпочинку для різних категорій відвідувачів, порівнювали заклади дозвілля та харчування, давали їм докладну характеристику, здійснювали аналіз привабливості та цінову політику.
Студенти на практиці усвідомити, що сфера їх майбутньої діяльності займає провідне місце в економічному розвитку незалежної України, поступово перетворюється на високорентабельний сектор економіки та важливий засіб культурного розвитку громадян. Важливою передумовою опанування фаху є необхідність набуття комплексу фундаментальних і професійних знань, усвідомлення специфіки функціонування підприємств туристичного бізнесу на ринку споживчих товарів і послуг, формування активної творчої та громадської позиції.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 709
З 1 по 9 липня 2021 року відбулася навчальна практика зі спортивного туризму у студентів спеціальності 014 "Фізкультура" зі спеціалізацією "Спортивний туризм". Керівниками практики виступили зав. кафедри Володимир Казаков та старший викладач Олександр Матіщук. Маршрут проліг південною частиною Хмельницької області. Складність маршуруту відповідала першій категорії в галузі пішохідного туризму.
План та зміст походу відображений у наступній таблиці:
День |
Шлях |
Основні пам’ятки |
Відстань активним способом, км |
1 01.07. Четвер |
Від’їзд потягом зі станції Кривий Ріг-Головний о 17.11 |
- |
- |
2 02.07. П’ятниця |
Прибуття до станції «Хмельницький» о 8.24. Переїзд замовленим автобусом до міста Кам’янець-Подільський. Екскурсія містом та відомою фортецею. Обід. Після 15.00 піший перехід до околиці села Цибулівка. Ночівля біля ріки Смотрич. |
Кам’янець-Подільська фортеця, історичний центр міста Кам’янець-Подільський з численними пам’ятками. Ліс «Пановецька Дача». Мала Цибулівська ГЕС. Річка Смотрич. |
6,0 |
3 03.07. Субота |
Піший перехід за маршрутом в бік села Цвиклівці Другі каньйоноподібною долиною ріки Смотрич. |
Зубрівський кар'єр з бірюзовим озером. Зубрівський віадук. Старовинний цвинтар в с. Зубрівка. Руїни старого водяного млина в с. Зубрівка. Руїни Пановецького замку. Старовинна церква Успіння Пресвятої Богородиці в с. Панівці. Ріка Смотрич. Заказник «Устянський». Цвиклівська петля затопленого гирла ріки Смотрич. Оглядовий майданчик «Гирло». Річка Мукша. |
15,0 |
4 04.07. Неділя |
Піший перехід через долини бокових річок до річки Дністер і далі до околиці села Врублівці. Ночівля біля Врублевецького лісу та затопленого каньйону ріки Тернава. |
Річка Мукша. Ріка Баговиця. Каньйон ріки Дністер – урочище «Мукшанські Косогори». Врублевецький ліс. Річка Тернава. Каньйон ріки Тернава з гарною затокою та скелями. |
16,0 |
5 05.07. Понед. |
Піший перехід від села Врублівці до лісового урочища з річкою Студениця. Ночівля в лісі. |
Урочище Врублевецькі скелі. Крейдяна скеля. Китайгородський розріз з рештками викопних тварин. Старий православний храм і костел в селі Китайгород. Руїни палацу Поповських в селі Китайгород. Лісове урочище «Окунь» з водоспадами. Студенецький ліс. Лісове джерело. Пам’ятний хрест на місці зруйнованої церкви 1735 року. Річка Студениця. |
16 км |
6 06.07. Вівторок |
Піший перехід від урочища «Студенецький Ліс» до урочища «Бакота». Ночівля біля р. Дністер на березі затоки Бакота. |
Брід через річку Студеницю. Мис «Стара Бакота». Скеля останець «Бабин Писок». Річка Руска і брід через неї. Дністровське водосховище. Затока «Бакота». |
12,0 |
7 07.07. Середа |
Радіальний вихід уздовж затоки Бакота. |
Дністерська «швейцарія». Бакота. Затока та шалені краєвиди. Атракціони на воді. Білогірський пляж. Обриви та скелі Бакоти. Печерний Бакотський монастир. Біла гора. Дністровське море. |
11,0 |
8 08.07. Четвер |
Піший перехід від ночівлі на березі затоки Бакота до села Грушка. Переїзд замовленим автобусом до міста Хмельницький. Прогулянка містом Хмельницький. Від’їзд потягом о 18.22. до Кривого Рогу |
Ландшафтний заказник «Староушицький». Місто Хмельницький. |
5,0 |
9 09.07. |
Прибуття до м. Кривого Рогу о 9.25. до станції «Кривий Ріг-Головний» |
- |
- |
Усього активним способом – пішки |
81 км |
Під час походу студенти отримали знання та навички організації та методики проведення спортивного туристичного походу. Це дозволить їм у майбутньому організовувати подібні походи з дітьми у закладах освіти.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 792
На 3-му курсі у студентів групи ТУР-18 спеціальності 242 "Туризм" завершилась навчальна практика в турагентстві. Практика тривала 5 тижнів і завершилася 5 липня.
Студенти знайомилися із організаційними моментами функціонування різних турфірм, вивчали основну документацію, готували рекламну інформацію для соцмереж, робили підбір турів і звичайно ж насолоджуватись романтикою майбутньої професії.
Навчальна практика у турагенстві - шлях до практичного формування компетентностей майбутнього фахівця з туристичного обслуговування та бізнесмена в галузі туризму.
Керівниками практики виступили викладачі кафедри - зав. кафедри Володимир Казаков та асистент Альона Петрова.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 467
Кафедрою туризму та економіки в період з 01.06 по 07.06.2021 року організована та проведена навчальна практика зі спортивного туризму для студентів груп ГОЕ-19 і ТУР-19. Практика проходила під керівництвом зав. кафедри Казакова В.Л. та старшого викладача Матіщука О. А.
Для здійснення завдань практики був розроблений новий маршрут та програма. Студенти пройшли пішохідний маршрут від м. Первомайськ вздовж р. Південний Буг до сіл Трикрати і Актове.
Під час практики студенти відвідали унікальні туристичні об'єкти, як ГЕС на р. Південний Буг, три степові каньйони: Арбузинський, Актовський і Петропавлівський.
В останній день студенти стояли стаціонарно біля с. Мигія, де в них була можливість посплавлятись на катамаранах порогами ріки Південний Буг. Загалом протягом практики студенти отримали уявлення та сформували навички про туристичні об'єкти України, спробували свої сили і отримали практичні навики з пішохідного і водного туризму, організації туристичних походів та методики їх проведення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра туризму та економіки
- Перегляди: 500
Сторінка 1 із 2