Кафедра української мови
Факультет Української філології

Мета дисципліни "Шкільний курс історії та методика його навчання" (викладач - доцент Лілія Задорожна) – навчити студентів орієнтуватися у програмах, шкільних підручниках та навчальних і методичних посібниках, моделювати навчальний процес з історії України та Всесвітньої історії, аналізувати уроки та позаурочні заходи; підготувати майбутніх вчителів до виробничої педагогічної практики у загальноосвітніх закладах.

Головні завдання дисципліни - ознайомлення студентів зі структурою та змістом шкільного курсу історії у загальноосвітній школі; формування вмінь і навичок, що визначають професіограму вчителя історії; сформувати у студентів первинні практичні навички щодо застосування одержаних теоретичних знань у педагогічній діяльності, виховання прагнення до набуття нових знань, самовдосконалення, постійного творчого пошуку.

Урок-екскурсія на тему: "Середньовічне місто та його мешканці" (7 клас, Всесвітня історія) презентувала Анна Жук (група ІП-21)

photo 2024 10 25 12 36 05

Учні здійснили захопливу подорож до Середньовічного міста, прогулялися його вуличками і познайомилися з його мешканцями.

Міста були осередками культури, ремесел і політичного життя. Під час уроку-подорожі присутні дізналися, що торгівля й ремесла були основою економіки міста; у кожного жителя було своє місце в суспільстві, що визначалося соціальним статусом.

урок ШКИ

Жовтень 2024