6 грудня 2024 року на кафедрі географії та методики її навчання відбулося засідання екзаменаційної комісії з підсумкової атестації комплексного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) ступеня вищої освіти «магістр» денної та заочної форм здобуття освіти.
За результатами підсумкової атестації члени екзаменаційної комісії засвідчили, що більшість магістрів продемонстрували переважно достатній рівень знань. З-поміж кращих відповідей варто відзначити обґрунтовані, логічні відповіді магістрів Радівілова О., Маєвський Р., Кононенко М., Бордовська М., Герасименко І., Омельницька С.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 253
Студенти факультету географії, туризму та історії академічної ггрупи ГТ-22, відвідали екскурсію “Витоки історії Криворіжжя” в історико-краєзнавчому музеї нашого міста, в рамках навчального курсу «Краєзнавство». Екскурсоводом був працівник музею Чубенко Андрій Євгенійович, досвідчений фахівець-краєзнавець Криворіжжя.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 343
Наприкінці робочого тижня в університеті відбулася знакова подія, яка дотична до кафедри географії та методики її навчання, - це Установча нарада Про участь здобувачів вищої освіти КДПУ в реалізації Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0. Вражаючий, надихаючий, енергійний захід в сучасному інноваційному форматі, з професійними, харизматичними спікерами. Формат зустрічі поєднував змістовні виступи, креативні активності, цікаві ідеї та надихаючі настанови для студентів, на час навчання в проєкті.
Здобувачі вищої освіти КДПУ, серед яких і прогресивне студентство спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія), пройдуть навчання в клубах фінансової грамотності Кривого Рогу.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 393
В рамках Всесвітнього дня заощаджень 31.11.2024 на факультеті географії, туризму та історії, відбувся освітній вебінар на тему: «Цінність заощаджень: шлях до фінансової свободи».
До заходу долучилися: декан факультету географії, туризму та історії, студенти-географи, викладачі кафедри географії та методики її навчання, а також гості, зокрема, студенти інших факультетів, зацікавленні у підвищенні рівня фінансової грамотності.
Про цінність заощаджень, основи фінансового планування, учасники зустрічі мали можливість дізнатися від фінансового експерта, спікерки зустрічі, Ольги Рузанової.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 359
Кафедра географії та методики її навчання вчергове долучилася до Національного проєкту зі створення клубів фінансової грамотності у Кривому Розі.
07.11.2024 викладачі кафедри взяли участь у проєкті "Фінансова бібліотека". Ця подія стала платформою для обміну знаннями, досвідом та натхненням у світі фінансів.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 273
Підключитися до конференції Zoom: https://kdpu-edu-ua.zoom.us/j/3212959657?pwd=VnFSRGdoeldoMnJtekxwRm9SbmdiUT09
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 378
Нещодавно, за доброю традицією, група ГОЕ 99 зібралися на зустріч випускників факультету географії, туризму та історії. Багато хто з них працює за межами нашого регіону і приїхали спеціально, щоб побачитися зі своїми однокурсниками. Випускники були раді зустріти викладача Лакомову Олену Йосипівну, куратора групи ГОЕ -99-1. Під час зустрічі, переглянули фільм, який зняли до 20-річного ювілею. Також у цей день усі записали відеоінтерв'ю для нового фільму, який буде створено вже до нової ювілейної дати.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 391
Старший викладач кафедри географії та методики її навчання Тетяна Карпенко дала інтерв’ю криворізькому телеканалу «Рудана». Мова йшла про сезонні зміни часу в Україні. Зокрема вона зазначила: «Переведення годинника на 1 годину вперед було запроваджено вперше в європейських країнах в 1916 році задля економного використання палива та раціонального використання світлої частини доби. Пізніше і Україна долучилась до цього. Але через зростаюче суспільне невдоволення в 2011 році Верховна Рада запропонувала українцям не повертатися до стандартного (поясного) часу, а залишитися жити в умовах «літнього» часу. Така пропозиція викликала невдоволення у мешканців Закарпатської області і рішення було відкладене.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 474
22 жовтня відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Географія. Геоінформаційні технології» завідувача кафедри географії та методики її навчання, доцента Холошина Ігоря Віталійовича зі здобувачами даної освітньої програми – студентами групи ГТ-24.
Під час зустрічі студенти були ознайомлені з особливостями організації освітнього процесу ОП «Географія. Геоінформаційні технології», її метою та змістом. Здобувачі вищої освіти отримали інформацію щодо компетентностей і програмних результатів навчання, які забезпечуються даною ОП.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 315
21 жовтня 2024 року для висвітлення особливостей організації освітнього процесу та ознайомлення студентів 2-4 курсів з метою та змістом освітньо-професійної програми «Географія. Краєзнавчо-туристична робота» відбулася зустріч гаранта Лакомової Олени Йосипівни, викладачів кафедри географії та методики її навчання зі студентами в режимі онлайн.
Олена Лакомова розповіла студентам про мету, основний зміст програми, форми, методи і технології навчання, а також можливості перспектив працевлаштування випускників програми та особливостей ринку праці в Україні.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 332