Розширене засідання гарантів освітньо-наукових програм аспірантури
- Автор: Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
- Перегляди: 556
- Автор: Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
- Перегляди: 400
7-18 грудня викладачі та аспіранти кафедри педагогіки взяли участь в міжнародному онлайн-стажуванні «Цифрові технології в професійно-технічну освіту. Зарубіжні практики ».
Метою стажування є ознайомлення з міжнародними трендами цифровізації професійно-технічної освіти та практиками їх реалізації в зарубіжних країнах.
В ході стажування відбудулися зустрічі з директором Директорату з питань освіти Організації Економічного співробітництва та розвитку і співробітником з питань політики зайнятості та соціальних питань Генерального директорату Європейської комісії, на якій були розглянуті тренди та інновації у професійній освіті в цифрову епоху (Стратегія цифровізації коледжу, онлайн навчання, штучний інтелект, VR технології та ін.). Окремий день був присвячений віртуальній та доповненій реальності, де учасники стажування розглянули технології і практичне застосування віртуальної і доповненої реальності в освіті й промисловості.
Особливу увагу в рамках стажування було приділено змішаному навчанню. На онлайн-лекції детально розглянуті теоретичні аспекти змішаного навчання: моделі (підтримуючі та проривні), технології розробки занять в моделях «Перевернутий клас» і «Ротації станцій», принципи реалізації технології в професійній освіті, а в ході онлайн-майстерні учасники ознайомилися з практикою реалізації технології на прикладі професійно-технічного центру Тарту, який реалізовує змішане навчання в рамках проекту Blend4VET по впровадженню змішаного навчання в європейських коледжах.
Була надана можливість здійснити віртуальні тури в коледжі, в ході яких ознайомилися з досвідом переходу на дистанційне і онлайн-навчання, використання цифрових інструментів, віртуальної реальності та сучасних імітаційних практик в провідних навчальних закладах Данії та Німеччини. Була розглянута практика реалізації дуальної освіти, а також цифрової освіти в Німеччині.
- Автор: Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
- Перегляди: 450
На кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти 25.11.2020 р. відбулась гостьова лекція на тему: «Автоматизоване оформлення дисертаційного дослідження згідно сучасних вимог».
Лектор Кухар Людмила Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, провідний спеціаліст відділу банка тестових завдань та психометричного аналізу УЦОЯО.
Аспіранти з цікавістю слухали лектора та задавали питання, що до автоматичного створення змісту документа, алгоритму створення посилання на літературу. Аспіранти на прикладах виконували запропоновані завдання, які були пов’язані з літературними джерелами по тексту дисертаційного дослідження.
- Автор: Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
- Перегляди: 493