Кафедра української мови
Факультет Української філології

СПСР титулка методичка неформальна 2024Методичні рекомендації до здійснення неформальної освіти в
соціальній та гуманітарній сфері

Запропоновані методичні рекомендації спрямовані на розвиток професійної компетентності соціальних працівників щодо здійснення соціальної роботи, соціального захисту і надання соціальних послуг особам в складних життєвих обставинах, дітям, підтримки соціальним працівникам. Вони включають роботу з такими сім’ями як з сім’ями в СЖО в громаді, враховують специфіку стану соціальних працівників, які працюють в умовах величезного навантаження. Рекомендації містять як теоретичні розробки щодо сутності неформальної освіти в соціальній та гуманітарній сфері в війну, так і узагальнення досвіду реальної роботи, що робить їх практично значущими. Стануть в нагоді для фахівців із соціальної роботи, соціального захисту, здобувачів освіти, аспірантів, викладачів ЗВО тощо.

Бібліографічний опис: Методичні рекомендації до здійснення неформальної освіти в соціальній та гуманітарній сфері / Василюк Т., Караман О., Лазаренко О., Назмієв А., Недря К., Островська Н.., Павлик Н., Присяжнюк В., Трубавіна І., Юрків Я. ; за ред. О. Караман, І. Трубавіної. Полтава : ЛНУ імені Тараса Шевченка ; Кривий Ріг : КДПУ, 2024. 232 с.

(Завантажити)

Серпень 2024