Кафедра української мови
Факультет Української філології

23 квітня 2024 року з нагоди Всеукраїнського дня психолога у рамках предметного тижня на базі Криворізького державного педагогічного університету kdpu.edu.ua колегіальними зусиллями двох кафедр на чолі з головою організаційного комітету — в.о. завідувачки кафедри практичної психології, к.пед.н., доц. Оленою Чаркіною було проведено Олімпіаду з психології для учнів 11-х класів академічних ліцеїв, інших типів ЗЗСО та випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На урочистому відкритті Олімпіади була присутня проректор з науково-педагогічної роботи, к.пед.н., доц. Юлія Баруліна, з вітальним словом звернулися до учасників декан психолого-педагогічного факультету, к.психол.н., доц. Євгеній Гергель та в.о. завідувачки кафедри загальної та вікової психології, к психол.н., доц. Наталя Макаренко.

В очному турі олімпіадних змагань взяли участь 25 осіб. Олімпіада відбувалася в три етапи з використанням віртуального освітнього середовища — СУЕНК Moodle КДПУ. Учасники виконували завдання репродуктивного і творчо-пошукового рівня, демонструючи як загальну обізнаність в галузі сучасної психології, так і поінформованість щодо проблем психічного здоров'я населення в реаліях війни з огляду на роль і функції психолога у їх вирішенні; оцінювали вагомість професійно-важливих якостей надавачів психологічних послуг в умовах кризового стану суспільства та власний рівень їхнього розвитку.

По завершенню олімпіадних змагань учні взяли участь у майстер-класі з елементами білатеральної стимуляції та сенсомоторної інтеграції від к.психол.н., доц. Ekaterina Bondar.

Після підбиття підсумків відбулося урочисте вручення переможцям Сертифікатів, що надають право на знижку у розмірі 30%, 20% і 10% від вартості навчання на спеціальності 053 "Психологія" у 2024-2025 н.р. за І, ІІ та ІІІ місце відповідно.

Призерами Олімпіади стали:

І місце — Анастасія Куделя, Криворізький ліцей №49 КМР, практичний психолог — Надія Орешечко;

ІІ місце — Єлизавета Лісовська, Криворізький ліцей №35 "Імпульс", практичний психолог — Світлана Шушаріна;

ІІІ місце — Єва Шевцова, Криворізький центрально-міський ліцей КМР ДО, практичний психолог — Наталія Тимченко.

Вітаємо переможців і висловлюємо глибоку подяку колегам за якісну підготовку учнів до участі в Олімпіаді, готовність до співпраці та особистий внесок у розвиток науково-професійного потенціалу молоді!

23.04_1.jpg

23.04_2.jpg  23.04_3.jpg