Кафедра української мови
Факультет Української філології

наукова школа знак

НАУКОВА ШКОЛА «РОЛЬОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ОСОБИСТІСНО ЗРІЛОЇ ЛЮДИНИ»

Наукова школа сформована в рамках кафедри практичної  психології у вересні 2020 року під керівництвом       доктора психологічних наук, професора Зої Михайлівни Мірошник.

Ключовою ознакою нашої наукової школи є зв’язок дослідників різних поколінь, об’єднаних загальною ідеєю: розвиток наукової думки та підвищення якості підготовки сучасного професіанала-психолога. Саме молодь є генератором ідей, наукових пошуків, а покоління досвідчених дослідників виступає експертами та наставниками в                                        організації, плануванні, реалізації наукових досліджень.

Наукова школа об’єднала навколо себе однодумців, що вивчають проблеми психології особистості, рольового підходу в підготовці психологів, вікові особливості становлення людини, розв’язок питань розвитку резильєнтності, психоедукаційні технології, виклики та передумови досягнення психологічного благополуччя, розвиток інклюзії в освіті та суспільстві та психологічної допомоги різним верствам населення в складних життєвих обставинах.

У науковій школі відбувається простійний процес накопичення та структуризації наукового знання наукових пошуків не лише колег по кафедрі, а й  магістрів, аспірантів та діячів соціально-психологічної служби міста та регіону. Ними досліджуються теми, що є актуальними в умовах сьогодення: перша психологічна допомога, особистісно-рольовий підхід у розвитку особисті сучасного поліцейського, профілактика психологічного вигоряння лікарів, умови досягнення психологічного благополуччя особистості, передумови професійно-рольової комунікації в навчальній діяльності.
     Одним з підрозділів Наукової школи є Школа молодого науковця, яка об’єднує аспірантів, магістрів, молодих науковців.

Детальніше зі складом та досягненнями наукової школи можна ознайомитися ТУТ

Жовтень 2024