Кафедра української філології
Гуманітарний факультет

25 квітня 2025 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Inclusion in Research & Collaboration», організований у межах проєкту Enhancing the Participation and Ensuring the Right to Education for Children with Intellectual Disability: Developing Capacities and Opportunities (EPERE), № 00787/2024. Захід став частиною серії міжнародних семінарів, спрямованих на розвиток інклюзивної освіти та міждисциплінарної співпраці.

Програма семінарів

Семінар проходив у форматі онлайн-зустрічі на платформі Zoom та об’єднав дослідників, освітян і практиків з різних країн, зацікавлених у питаннях інклюзії в наукових дослідженнях та освітній співпраці.

Модераторкою семінару виступила Assoc. Prof. Sevgi Bayram Özdemir (Örebro University, Sweden), яка відкрила захід та окреслила його ключові цілі й тематичні напрями.

У межах семінару було представлено дві основні доповіді.
Fionn Crombie Angus та Jonathan Angus (Fionntathan Productions, Ireland) представили доповідь «Participation in Research», у якій зосередилися на підходах до залучення людей з інтелектуальними порушеннями до дослідницьких процесів як активних учасників і партнерів.

Ми були щиро натхненні розповіддю про шлях епістемічної справедливості, яким поділилися Фіонн та Джонатан Ангус«Що ти любиш у своєму житті?» — це потужний проєкт під керівництвом @Fionn та Jonathan, що спонукає до глибоких роздумів і створює простір для щирого зв’язку.

1745241124374

Ми вдячні за можливість долучитися до створення інклюзивного онлайн-освітнього простору разом із Томасом Бароу, Севгі Байрам-Оздемір, Доротою Хіміч, Оленою Шестопаловою, Євгеном Топаловим та Ганною Варіною — для понад 200 учасників з України, Польщі та ШвеціїEPERE: Enhancing the Participation of and Ensuring the Right to Education for Children with Intellectual Disability: Developing Capacities and Opportunities - Svenska institutet

1745579738832

Другу доповідь — «Key Success Factors in Collaborating on the Education of Students with Intellectual Disabilities» — представили Maria Sjölin (SEN teacher, Herrljunga Municipality, Sweden) та Alexandra Jonasson (SEN teacher, Lerum Municipality, Sweden). Доповідачки розглянули ключові чинники успішної співпраці між педагогами, фахівцями підтримки та громадами у сфері освіти осіб з інтелектуальними порушеннями.

Семінар завершився підсумковою дискусією, під час якої учасники обмінялися досвідом, ідеями та практичними прикладами, що підкреслило важливість міжнародної співпраці для розвитку інклюзивної освіти та досліджень.

Завантажити сертифікати

https://drive.google.com/drive/folders/1lJgitY9Ekgd4VhYhjmaV49ymk6KDAYaD?usp=drive_link

#EpistemicJustice #ІнклюзивнаОсвіта #МіжнароднаСпівпраця #Україна #Польща #Швеція #ЦифроваІнклюзія

30711
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31