Кафедра української мови
Факультет Української філології

ПЕРЕМОЖНИЙ ДУБЛЬ СТУДЕНТІВ-ТУРИСТІВ

5 червня 2024 року на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності «Туризм і рекреація». До 20 кращих робіт відібраних до участі в конкурсі потрапили дві роботи, подані з нашого університету. Роботу «Парк-готелі. Розробка перспективного плану розвитку парк-готелю «Скіфія» підготував Яновський Давид (ТУР-20) під керівництвом доцентки Остапчук Ірини Олександрівни. Анастасія Василенко (ТУР-20) під керівництвом доцентки Пацюк Вікторії Сергіївни підготувала дослідження «Волонтерський та солідарний туризм прифронтових регіонів України».

Наші студенти склали гідну конкуренцію своїм колегам з провідних ВНЗ України: Державного торговельно-економічного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Хмельницького національного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та інших.

За підсумками проведеного дослідження та результатами публічного захисту нашим студентам присуджено дипломи ІІ ступеню. Тож вітаємо майбутніх бакалаврів та їх керівників з першими науковими здобутками! Бажаємо реалізувати свої теоретичні дослідження в практичній діяльності!

Яновський Василенко
Вересень 2024