• Слайд 1
  • Слайд 2

2017

24 березня 2017 року на базі бібліотеки Криворізького педагогічного відбувся семінар-практикум для бібліотекарів ПТУ Кривого Рогу «Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу». Проведення цього заходу ініціювало керівництво центру профтехосвіти в Дніпропетровській області.

Учасників та гостей семінару привітала директор бібліотеки КДПУ Ганна Миколаївна Віняр, яка розповіла про основні напрямки діяльності книгозбірні університету й представила працівників усіх структурних підрозділів бібліотеки. Відтак директор книгозбірні надала слово фахівцям бібліотеки, які виголосили доповіді з використанням мультимедійної техніки про важливі аспекти діяльності бібліотеки.

Семінар

Зав. відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Олена Олександрівна Лебедюк ознайомила гостей семінару з традиційними та інноваційними сервісами бібліотеки Криворізького педагогічного, зупинилася на основних етапах створення сайту бібліотеки КДПУ («Сервіси бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету: традиції та інновації»);

Зав. відділу комплектування та наукової обробки документів Лариса Василівна Головко наголосила на важливості органічної взаємодії пошукових можливостей електронного та традиційного каталогів, а також представила результати соціологічного опитування користувачів щодо можливостей пошуку інформації в бібліотеці КДПУ («Взаємодія пошукових можливостей електронного і традиційного (карткового) каталогів»);

Зав. сектора інформаційно-бібліографічного відділу Олена Борисівна Поліщук представила науково-інформаційний проект інформаційно-бібліографічного відділу, в якому йдеться про бібліографування праць учених КДПУ («Бібліографування праць учених: науково-інформаційний проект бібліотеки КДПУ»);

Бібліотекар І категорії відділу обслуговування Олена Володимирівна  Кулаковська поділилася досвідом організації та проведення культурно-масових заходів («Культурно-просвітницька діяльність: роль і значення у сучасному вихованні студентської молоді»).

Наприкінці зустрічі до учасників семінару-практикуму звернулася методист навчально-методичного центру профтехосвіти в Дніпропетровській області Тамара Василівна Керницька, яка щиро подякувала директору й усім працівникам бібліотеки КДПУ за змістовні доповіді й висловила сподівання, що такі заходи стануть доброю традицією співпраці між бібліотеками навчальних закладів міста.

На завершення заходу Ганна Миколаївна Віняр запросила гостей Криворізького педагогічного долучитися до культурно-просвітницької роботи бібліотеки, завітавши на чергову зустріч у «Літературній вітальні».

zastavka2016

30 вересня 2016 року в бібліотеці Криворізького державного педагогічного університету відбулась V Міська науково-практична конференція «Сучасні проблеми діяльності бібліотек навчальних закладів в умовах інформаційного суспільства», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. На конференції булі присутні бібліотекарі ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації (ліцеїв, коледжів, училищ, технікумів, інститутів та університетів міста). На конференції були присутні помічник ректора, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри змісту і методики початкового навчання Марина Володимирівна Варданян, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови Світлана Андріївна Бузько та студенти факультету української філології (спеціалізація «Шкільне бібліотекознавство»).

Учасників та гостей конференції привітав в. о. ректора, професор, доктор філософських наук Ярослав Владиславович Шрамко, який підкреслив велику роль і важливе місце бібліотек у сучасному інформаційному суспільстві та побажав учасникам конференції успіхів у роботі. Також з вітальним словом до присутніх звернулася голова профкому КДПУ, депутат  міської  ради, кандидат педагогічних наук Людмила Володимирівна Бурман.