Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Слюсаренко

Слюсаренко Микола Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання, заступник декана фізико-математичного факультету.

У 2001 р. закінчив з відзнакою фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності „Фізика та основи інформатики”; в 2004 р. закінчив аспірантуру при Криворізькому державному педагогічному університеті зі спеціальності „Фізика твердого тіла”.

Захистив у 2012 р. в НПУ ім. М. П. Драгоманова дисертацію "Задачний підхід у навчанні природничих дисциплін у педагогічному університеті" на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання.

У 2015 році отримав вчене звання доцента кафедри фізики та методики її навчання.

На кафедрі фізики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету працює з 2001 р., спочатку на посаді асистента, з 2012 р. на посаді старшого викладача, з 2013 р. на посаді доцента.

Має понад 60 публікацій.

Наукові інтереси: загальна теорія розв’язування задач, методика викладання теоретичної фізики.

Викладає: квантову механіку, теоретичну фізику, теоретичну механіку, методи математичної фізики, основи векторного та тензорного аналізу, рівняння математичної фізики.