Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Сучасні технології дистанційного навчання надають здобувачам освіти можливості отримувати освітні послуги у будь-який час та у будь-якій точці планети, де є доступ до мережі Інтернет. При цьому, студенти можуть задовольнити індивідуальні освітні потреби, не перериваючи навчання за основною спеціальністю. Зокрема, можна здобувати освіту, опановуючи програми курсів на вітчизняних платформах Prometheus, EdEra тощо.
А також є можливість отримати додаткову освіту на всесвітньо відомих платформах Coursera for Campus та edX (реєстрацію треба здійснювати з електронної пошти з адресою в домені kdpu.edu.ua, яку можна отримати, заповнивши форму реєстрації). Зараз студентам з українських ЗВО на цих платформах є можливість безкоштовного навчання на платних курсах та отримання безоплатного сертифікату Coursera (опційно).
Отримані результати навчання (неформальної освіти) можуть бути зарахованими у КДПУ за умови, якщо вони відповідають критеріям, вказаним у Положенні про порядок визначення результатів навчання, здобутих здобувачами вищої освіти шляхом неформальної та інформальної освіти.
Травень 2024